[ad_1]

این داستان در مورد یک استخدام که سعی در فرار از parris در جزیره انجام استخدام آموزش و پرورش در طول 80s. در آن زمان او در واقع در نوتوانی چرا که او تا به حال خود را شکسته ، او خود را شکسته پا انجام باد سرعت خود را در طول اولین مرحله از آموزش است. هنگامی که شما مجروح در بوت کمپ آنها شما قرار داده است به ویژه پزشکی توانبخشی جوخه تا زمانی که شما برطرف شده اند.

او موفق به فرار در طول شب با تظاهر است که او از رفتن به خارج برای آتش دیده بان وظیفه. او به طور کامل لباس های خود را 782 دنده. اول از همه او سر به جنگل که اختصاص داده بود به سوم گردان و در آن شب اول, او موفق به نقشه را در ذهن خود کامل منطقه پوشیده شده از درخت. او صرف تمام روز بعد خواب زیر چشم خود را پانچو. شب بعد او کم بود در آب و او تا به حال به دزدکی حرکت کردن به ورزش زمینه را پر کنید تا خود غذاخوری.

دومین شب او تلاش برای ایجاد راه خود را به سر دروازه. اگر شما آشنایی با parris در جزیره وجود دارد که یک نوع از جاده که منجر به مقابل دروازه است که به انتظارنشسته بودند توسط یک دسته از لاغر درختان نخل. چیزی که او در واقع راه می رفت پایین وسط جاده و scurried و پنهان در پشت یک درخت نخل هنگامی که یک خودرو نزدیک شد به طوری که چراغهای جلو را انتخاب کنید او را.

هنگامی که او آن را به مقابل دروازه او متوجه شده بود که تنها یک نگهبان در انجام وظیفه و گارد واقعا که همه توجه. گارد تماشای تلویزیون و هر 10 دقیقه یا تا او را از بیرون رفتن و راه رفتن در اطراف. او می دانست که شانس خود را از گرفتار شدن در دروازه اصلی بودند اما او نمی باید یک انتخاب است. که تنها راه برای فرار.

او به پایان رسید تا خزنده بسیار پایین به زمین در لبه جاده است که صف باتلاق. او موفق به دزدکی حرکت کردن گذشته گارد.

بعد از او گرفتار شده بود توسط یک افسر پلیس در Beauport. دوستانه افسر پلیس در واقع او را خریداری صبحانه و چت در مورد چگونه او موفق به فرار شده است. زمانی که فراری بود و بازگشت به سپاه او گفته شد که او بیش از حد با ارزش است و نبود او برای رفتن به خانه فرستاد.

او در واقع فارغ از بوت کمپ در parris در جزیره و سپس به خدمت تقریبا یک دهه در تفنگداران دریایی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.