[ad_1]

برنامه «شکلات تلخ» شنبه این هفته با موضوع آسیب‌دیدگان اجتماعی و معرفی فعالیت‌های اورژانس اجتماعی روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایسنا، مجتبی احمدی ـ تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه تلویزیونی ـ در این زمینه می‌گوید: به اندازه‌ای که مردم با سامانه تلفنی ۱۲۵ (آتش‌نشانی) یا  ۱۱۵ (اورژانس) آشنا هستند به خدمات و فعالیت‌های موثر و مهم اورژانس اجتماعی یا ۱۲۳ شناخت چندانی ندارند. قطعا سامانه ۱۲۳ که رندترین تلفن خدماتی موجود است باید در رسانه‌های مختلف  معرفی شود تا در صورت نیاز آسیب‌دیدگان حوزه‌های مختلف از جمله کودک آزاری، معلول آزاری، سالمند آزاری، همسر آزاری و اتفاقاتی مانند خودکشی و … بتوانند با مراجعه به این شماره تماس مفری ایجاد کنند تا از اتفاقات پیش رو تا حد امکان جلوگیری شود.
احمدی افزود: در ادامه پرداختن برنامه به آسیب‌های اجتماعی حوزه کودک و نوجوان، کودکان کار، کودکان خیابان در هفته پیش رو تصمیم داریم کودک آزاری و آسیب‌هایی که در اطراف زندگی برخی از کوکان در خانواده و خارج از خانه رخ می‌دهد را بررسی و تحلیل کنیم و البته به اقدامات اورژانس اجتماعی که از طرق مختلف می‌تواند کمک حال آنها باشد معرفی کنیم.

در برنامه روز  شنبه داستان زندگی دختری را بررسی می‌کنیم که معتاد به دنیا می‌آید و اعتیاد پدر  و مادر مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد.

برنامه «شکلات تلخ» با ساختاری مستند روزهای شنبه و سه شنبه ساعت ۱۳:۳۰ و روزهای یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *