[ad_1]

داخلی زخم. اگر فقط ما می تواند در داخل بدن ما به راحتی به عنوان ما می بینیم بیرونی. زندگی ما و مشکلات ما روبرو می شوند به خصوص وقتی که می آید به سلامت ما خواهد بود بسیار ساده تر را حل کند! متاسفانه وقتی که می آید به پیچیده کارکرد دستگاه در داخل از ما واقعا دیدن از طریق شیشه و آینه. زمانی که مسائل بهداشتی بوجود می آیند, ما مجبور به دنبال کمک های پزشکی. تابش تصاویر را فراهم می کند که نگاه به داخل است که اغلب راه را برای حل یک مسئله بهداشتی. بار دیگر اما حتی بهترین تصاویر پزشکی و آزمایش خون و ارائه کمی به هیچ سرنخ به یک مشکل بیماری.

داخلی زخم–چسبندگی–می تواند باعث زندگی, تغییر, علائم ناتوان کننده است که اغلب ترک پزشک گیج پس از تمام آزمایش های پزشکی شده اند. چسبندگی طفره رفتن چشم پزشکی استاندارد تصاویر می شود و تنها با تشخیص تشخیصی لاپاراسکوپی. پزشک که مظنون چسبندگی ممکن است نشان می دهد “اکتشافی عمل جراحی” یا تشخیصی لاپاراسکوپی. او ممکن است احساس نیاز به یک نگاه در ارگان های داخلی بدن. متاسفانه این است که به ندرت مورد. اکثر افراد مبتلا به چسبندگی را صرف هفت تا ده سال (به طور متوسط) در جستجوی پاسخ به درد آنها را قبل از یادگیری آنها رنج می برند از چسبندگی داخلی. در اکثر موارد مبتلا است که معمولا اتفاقی به اطلاعاتی که منجر به او را به دکتر با درخواست تشخیصی لاپاراسکوپی.

هنوز هم با وجود این حتی اگر عمل جراحی انجام شده و چسبندگی یافت, سفر به سلامتی است که معمولا به مراتب بیش از. هر چند جراح چسبندگی در طی لاپاروسکوپی عمل جراحی اگر کافی مانع استفاده نمی شود بعد از چسبندگی برداشته بافت شروع به رعایت یک بار دیگر. چسبندگی هستند و بعد از همه گروههای بافت اسکار که شکل طبیعی بدن روش درمان; در نتیجه عمل جراحی بدون کافی مانع است که تقریبا همیشه تلاش در بیهودگی است.

به دلایلی که هنوز ناشناخته برخی از چسبندگی ادامه به رشد انشعاب مثل یک تاک تله انداختن همه چیز را در راه خود را. اگر شما دیده می شود یک قطب تلفن یا دیگر ساختار روکشی با یک تاک, شما می دانید خیلی از قطب یا ساختار است که دیگر قابل شناسایی است. در موارد شدید چسبندگی جراح باید زحمت حذف چسبندگی فقط برای پیدا کردن ارگان های که گرفته شده توسط غیر طبیعی بافت اسکار رشد.

ارگان های که شده است به خطر بیافتد توسط بافت اسکار می توانید بازی ویران کردن در زندگی به عنوان ارگان های داخلی بدن طراحی شده به حرکت آزادانه در داخل بدن است. بافت اسکار پوشاندن روده می تواند باعث تهوع و استفراغ و یا کامل دمیده انسداد روده. بافت اسکار در دیافراگم می تواند باعث مشکلات تنفسی و یا به طور کلی تنگی نفس. چسبندگی در لوله های فالوپ می تواند باعث مشکلات ناباروری و همچنین درد شدید هنگام قاعدگی. به طور کلی چسبندگی که تبدیل به مشکل می توانید از بین بردن زندگی یک فرد بسیار درست همانطور که در مورد دختر من که دچار چهارده سال–اغلب در دردناک, درد–قبل از ما آموخته درست مقصر پشت سر او ناتوان کننده درد-و چسبندگی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *