[ad_1]

ترومای مغزی می تواند یک سبک از سکته مغزی. آن را ناشی از عروق داخل مغز انفجار و تحمیل موضعی تروما در نزدیک بافت. این واقعه کشته شدن سلول های مغز.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر مغز خونریزی?

هنگامی که خون از تروما موجب تحریک بافت مغز آن باعث تورم. این است که اغلب به نام مغزی استسقاء هم مخلوط خون جمع آوری را به یک توده به عنوان یک intumescency. این شرایط افزایش فشار بر بافت مغز که باعث کاهش بسیار مهم جریان خون می کشد و سلول های مغز.

خونریزی خواهد رخ دهد در درون مغز بین مغز و همچنین غشاء که راهب آن در بین لایه ها از مغز را پوشش و یا بین استخوان و همچنین پوشش مغز است.

آیا شما تلاش برای پیدا کردن ساده ترین ارائه دهنده خدمات پزشکی در شهر خود را با تمام ابزاری پزشکی ارائه شده در آن به منظور است که آن را ارائه بیمار خود را با شکوه مراقبت های پزشکی ؟

کتاب این شرکت بالا بردن آن خدمات اورژانس در داخل شهر در سراسر ساعت به این معنی است که 24/7 ساعت در تلفن به طور مشابه به عنوان ارائه آنلاین و آفلاین رزرو. ما ارزان شارژ و همچنین لمس نیست که ایجاد یک رابطه جنسی خشن و سخت بار به فقرا و بستگان خود را و است که آنها به سادگی کتاب تماس های خود را. ما باید تمایل به یکی در میان ساده ترین و قابل اعتماد تامین کننده خدمات است که شخصی پزشکی جدولها و صنعت و هواپیمایی به خوبی تاسیس شده است. ما ارائه می دهیم اورژانس هوایی پزشکی و خدمات انتقال است که مسلما رضایت بخش ساده برای انتقال و خفه با پاسخگو و قابل اعتماد این همه چیز کاملا درست و به احتمال زیاد. ما باید تمایل به ارائه بیست و چهار ساعت برای بیماران علاوه بر این ما نجات خدمات پزشکی در مناطق روستایی هستند برای بیماران حتی در تعطیلات و یا در بسیار {بد ما باید تمایل به inclemency ما برای همیشه لطفا برای ارائه در هر زمان و هر جا. آن را سازش با پول نقد اما هرگز سازش با کیفیت است که آنها ارائه می کنند. این مهمترین پیشرو در ارائه منشور هنر و صنعت motorcar, صنعتی, پرواز و قطار با واحد PICU تیم پزشکی متخصص.

برخی از ویژگی های با ارزش:

  • پاسخگو راستگو اساسی شاد و پذیرفته یدکی و خدمات

  • بسیار حرفه ای نشان می دهد که 24/7 ساعت استاندارد

  • حرکت شبیه چمچه زنی برانکارد چرخ صندلی و درمانی کمک محصور شده است تسهیل

  • بسیار پاسخگو و توانمند تیم پزشکی

  • بودجه دوستانه رزرو قیمت

ما می تواند بیشتر منحصر به فرد و به خوبی اشغال ارائه دهنده خدمات در سراسر کشور و ارزش آن در حال غیرقابل توجیهی از رقم قابل اعتماد است. این unceasingly آماده برای تغییر بیماران خود را در یک دوره کوتاه از آن را آهسته با تمام مهمترین اخیر پزشکی ابزار دقیق. این شرکت یکی از پیشرفته و فن آوری روز تامین کنندگان خدمات است که باید هر سبک از امکانات پزشکی برای انتقال فوق العاده و حیاتی بیماران در هر زمان و در هر نقطه ارائه شده است. این آمبولانس هوایی در بنگلور می تواند رتبه بندی بالا ارائه دهنده خدمات در سراسر دولت است. این unceasingly آماده به پا زدن کردن در هر زمان و در هر نقطه در هند حتی کوتاه مدت متوجه ما با ارائه خدمات اورژانس آنچه که بیشتر به عنوان به طور کامل شهرهای مختلف در هند است. این آمبولانس هوایی در Bhubaneswar فراهم می کند سریع و قابل اعتماد خدمات است و گاهی اوقات آماده با تمام تجهیزات پزشکی در یک زمان واقعا می خواهم. آن را فراهم می کند کامل تخت به تخت سرویس با امنیت کامل و کروی به کروی معاینات توسط MD پزشکان و امدادگران.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *