[ad_1]

قابل جذب بخیه استفاده می شود به حمایت از لبه های زخم را به طور موقت تا زمانی که آنها را شفا به اندازه کافی برای تحمل منظم تنشهای ناشی از محیط خارجی است. این بخیه آماده یا از کلاژن سالم پستانداران و یا از پلیمرهای مصنوعی. مصنوعی قابل جذب بخیه هیدرولیز شده. این یک فرایند است که توسط آب به آرامی و در نهایت می رود از طریق بخیه رشته. این منجر به تفکیک بخیه را پلیمری و زنجیره ای. هیدرولیز نتایج در درجه های کوچکتر از بافت واکنش زیر لانه گزینی در مقایسه با عمل آنزیمی طبیعی جذب مواد. یکی از نمونه های مصنوعی قابل جذب بخیه است PDS دوم سیلیکونی بخیه های ساخته شده توسط Ethicon است تلقی می شود علاوه بر فوق العاده به بخیه بازار است.

PDS II یک سیلیکونی که منجر به یک پیشرفت قابل توجه در گزینه های بخیه. یک سیلیکونی بخیه ساخته شده است از یک رشته. آن متوقف می شود میکروارگانیسم ها از در حال رشد و زندگی در زخم منطقه و روابط آن پایین روان است. یک بخیه می توانید از دست دادن استحکام کششی به سرعت و در عین حال به آرامی جذب می شود. آن می تواند به حفظ کافی استحکام کششی از طریق زخم به دنبال جذب سریع. در هر صورت این رشته است که در نهایت به طور کامل حل می روم و هیچ قابل تشخیص آثار در بافت. PDS دوم بخیه ساخته شده از پلی استر نخ بخيه polydioxanone. وجود دارد بسیاری از مزایای استفاده از این PDS دوم بخیه. آن ترکیبی از ویژگی های نرم و قابل انعطاف سیلیکونی ساخت و ساز با absorbability و تمدید زخم پشتیبانی تا شش هفته. این باعث می شود فقط یک کمی بافت واکنش. این مواد به طور گسترده ای قابل قبول و ترجیح داده برای بسیاری از انواع بافت نرم تقریب از جمله اطفال قلب و عروق ارتوپدی و میکروسکوپی و بافت عصبی زنان چشمی پلاستیک, دستگاه گوارش و کولون جراحی.

مانند سایر مصنوعی قابل جذب بخیه PDS دوم بخیه ها جذب می شود در داخل بدن از طریق هیدرولیز. استحکام کششی باقی مانده است حدود هفتاد درصد دو هفته پس از کاشت پنجاه درصد در چهار هفته پس از کاشت و بیست و پنج درصد در شش هفته پس از کاشت. جذب ناچیز است تا حدود 90 روز پس از عمل است و برای تمام مفاهیم و اهداف کامل در ظرف شش ماه. ایمنی و اثربخشی PDS دوم بخیه در میکروسکوپی بافت عصبی و قلبی و عروقی بافت نشده است. آنها همچنین ممکن است آغشته یا اندوده شده با عوامل که خود را بهبود دست زدن به خواص و رنگی با یک رنگ برای افزایش دید در بافت. PDS دوم بخیه موجود در روشن یا بنفش رنگ برای افزایش دید در طول یک عمل جراحی است.

PDS به علاوه بخیه دارای یک عامل ضد باکتری به آن اضافه شده. این یک مزیت اضافی بیش منظم PDS دوم. آن است که برای استفاده در بافت نرم تقریب از جمله استفاده در اطفال قلب و عروق بافت که در آن رشد است و انتظار می رود به محل و چشمی عمل جراحی است. اما در تماس با قرنیه و صلبیه است یک استثنا اشاره کرد. PDS به علاوه بخیه است نشان داد در موش های قلبی و عروقی بافت میکروسکوپی و بافت عصبی. این بخیه ها عمدتا مفید که در آن ترکیبی از یک قابل جذب بخیه و زخم حمایت نشان داده شده است برای یک دوره طولانی از زمان. تا شش هفته است که بیشتر از نه مطلوب.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.