[ad_1]

لیفتینگ صورت جراحی است که برای مردان و زنان برای استراحت به ظاهر از چین و چروک و خطوط ریز و sagginess در صورت. اواسط منطقه از صورت به طور عمده متمرکز است که ریسمانهای در nasobial, برابر, گونه ها و همزمان با کشیدن پوست و گاهی گردن و غبغب ،

به طور سنتی جراحان استفاده می شود به کار می کنند تا سطحی بافت به جلو و کشش آن به منظور صاف کردن چین و چروک و فاش کردن چین و چروک پوست. در حالی که با کشیدن خطوط میانگین حرکتی روش جراحان رویکرد اواسط صورت آتروفی کار با لایه های عمیق تر اواسط صورت عضلات به جای سطحی بافت. این اصل را تبدیل به یک ضربه بزرگ برای دستیابی به بهترین نتایج از سن سرپیچی اجتناب از معمولی “پلاستیک صورت” ظاهر.

خطوط میانگین حرکتی مخفف زیر عضلانی Aponeurotic سیستم. این آشکارا فصاحت نام برای عمیق هواپیما فلپ عضلانی و چربی پد که enwraps گونه و گونه منطقه صورت. بسته به شدت از چین و چروک; پوست لاغری و محفوظ قابلیت ارتجاعی پوست بیمار خطوط میانگین حرکتی ساده فلپ تا حدی می تواند برداشته شود و یا بازسازی. وجود دارد برخی از ریشه فولاد قصد دارد که باید مشخص شود برای هر بیمار است. دو جنبه وجود دارد از فولاد برنامه ریزی – Imbrication یا Plication.

  • SMASEctomy کشیدن/ Imbrication

جراحی برنامه ریزی شامل است که جراح را تشریح خطوط میانگین حرکتی فلپ و حذف بیش از حد بخشی از آن را تحت تاثیر قرار داده است با پوست لاغری در حالی که بلند کردن باقی مانده فلپ به یک موقعیت بهتر برای رسیدن به هدف کشش پوست. فلپ یا کشیده در جهت رو به بالا (برتر) به سمت گوشه ای از چشم; یا کشیده عقب (خلفی) به پشت گوش.

کشیده تا پوست شود و یا استاپلر برای یک موقعیت بهتر است که به طور دائم نگه می دارد تنگ پوست ظاهر. قابل جذب بخیه نیازی به از بین بردن و رشد بافت ها و بهبود زخم های جراحی پوست صورت نگه می دارد تا به موقعیت کاملا unremarkably بدون جیغ این واقعیت است که فرد رفته زیر تیغ.

  • خطوط میانگین حرکتی Plication

گزینه دوم مدعی شد در تاشو و بخیه بیش از حد بافت های مبتلا به آتروفی به جای از بین بردن آن است. بیش از حد بافت clasped برداشته و بخیه زیر لایه فوقانی خطوط میانگین حرکتی فلپ. آن است که به دنبال با همان ارتفاع باقی مانده فلپ به هر کدام یک برتر و یا موقعیت خلفی و بخیه. این plication از بافت به گونه های ظریف تقویت سایز و ظاهر جوان تر.

  • عمیق هواپیمای خطوط میانگین حرکتی صورت-لیفتینگ با گردن بلند کردن اجسام

اینجا منطقه پایین تر از این همزمان با کشیدن پوست و گردن و منطقه است ملاقات با لیپوساکشن صورت عمدتا سونوگرافی لیپوساکشن (VASER Lipo) برای کاهش غبغب ظاهر. برای انجام این کار توخالی VASER پروب قرار داده شده است به گونه منطقه تحت حسی موضعی و کوچک رسوب چربی ها شکسته و برداشته شده از زیر پوست. به کاهش چربی نتایج بهتر فاصل کاهش-چهره منطقه با حداقل نشانه هایی از عمل جراحی است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.