[ad_1]

توسعه دهنده ادعا می شود یک پیشرفت بزرگ شدن آلت تناسلی مرد; کاربران را قادر می سازد راحت و ظاهرا راه موثر برای به دست آوردن اندازه. چه آنها اغلب ترک هستند واقعی خطرات ناشی از توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد.

اول از همه به خاطر داشته باشید هر زمان شما را در خارج از تدبیر می شود آن را یک کشش ماشین و پمپ و یا یک extender device و سپس شما را دعوت عوامل خطر به تصویر.

دوم به یاد داشته باشید ما در حال صحبت کردن در مورد آلت تناسلی مرد در اینجا. این نیست در مورد بزرگتر شدن عضله دوسر و یا با استفاده از آب و ماشین آلات به منظور توسعه در شکم washboard. این بدیهی است که بسیار بسیار حساس منطقه ای که شما به طور کلی نمی خواهید به خطرات غیر ضروری ، قرار دادن آلت تناسلی خود را به نوعی از کیر دراز, extender یا پمپ را افزایش می دهد خطر ابتلا به آسیب, به خصوص با توجه به طبیعت ظریف از بخش ما در حال تلاش برای بهبود.

در نهایت خطرات ناشی از توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد به طور خاص و چه عوارض جانبی بسیاری از کاربران را تجربه کرده اند عبارتند از:

  • – پوست خام خارش – درد مشقت بار – موقت ناتوانی جنسی – پشت سر هم خونی – بیماری پیرونی – بی اختیاری ادراری

با تمام این عوارض جانبی می تواند به توسعه دهنده ی هنوز تحویل مشروع اندازه نتایج ؟ بسیاری از کاربران شده است با نتایج ناامید. اعطا بسیاری از شما تجربه یک یا بیشتر از عوارض جانبی و در آن نقطه آنها متوقف خواهد شد با استفاده از تدبیر بلافاصله.

اما حتی علم پشت سیمهای رابط بسیار ضعیف است. آنها را مقایسه قبیله ای از زنان که به عنوان بخشی از سنت استفاده از گسترش روش برای ایجاد یک بزرگتر گردن. در واقع این زنان هستند deforming خود صدری بیش از آنها در واقع ایجاد دیگر اندازه در گردن خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.