[ad_1]

درد و ناراحتی و خارش سوزش و از دست دادن کامل از لذت هستند چند چیز مرتبط با خشکی واژن در طول عمل جنسی. جدای از این, آن می تواند تهدیدی برای سلامت کلی بیش از حد تضعیف واژن پوشش و ساخت آن را مستعد ابتلا به عفونت های قارچی و حتی عفونت ادراري است. اما خشکی واژن یکی از شایع ترین مشکلات زنان وجود دارد برخی از زمان در زندگی یک زن است که روانکاری در مهبل (واژن) می شود کاهش می یابد این مراحل می تواند زمان بهبودی پس از تولد فرزند در دوران بارداری و یا دوره استرس هنگامی که یک زن است که قادر به دریافت کافی استراحت و خواب. این مراحل می تواند تصویب دور و بنابراین مشکل اما آن است که اگر با توجه به دلایل دیگر توجه ویژه ای مورد نیاز است برای درمان آن در راه درست برای جلوگیری از عوارض بیشتر.

در بروز این مشکل در زنان می تواند احساس عدم روانکاری در واژن احساس در طول نفوذ به اندازه کافی نشان می دهد خشکی واژن در این مرحله حتی پزشکان توصیه می کنند برای افزایش فرکانس sex. این کمک می کند تا بدن برای تحریک غدد موکوسی در حال حاضر در پایه رحم برای تولید بیشتر مخاطی به نگه داشتن واژن مرطوب و لیز. اگر این پیش بینی از درد و سوزش می کند و اجازه نمی دهد به احساس تحریک پشتیبانی مناسب شونده کرم و ژل را می توان گرفته شده است. این ژل باید بر اساس آب و نفت بر اساس ژل مبتنی بر نفت به عنوان روان کننده ها و ژل ها و کرم ها می تواند باعث آسیب به غشاء داخلی از واژن به تشدید مشکل است. اگر خشکی واژن است که با توجه به برخی از دلیل ساده آن باید با فروکش مکرر sex و با استفاده از مصنوعی روانکاری.

در دوران یائسگی زنان دچار عوارض جانبی این فاز نیز رنج می برند از خشکی واژن. این اتفاق می افتد به دلیل عدم وجود هورمون استروژن در بدن است. کمبود این هورمون همچنین می تواند باعث نازک شدن دیواره های واژن و زخم و خونریزی در sex که می تواند به جلوگیری از درگیر شدن در فعالیت جنسی به طور کامل. زنان یائسه می تواند گیاهان دارویی و رژیم غذایی به حفظ سطح هورمون استروژن در بدن گیاهان مانند ریشه شیرین بیان و damiana ریشه ها نه تنها امن است اما موثر در درمان اين مقوله است. دونگ qui رازیانه دانه شنبلیله و جعفری هستند و برخی دیگر از گیاهان است که می تواند به عنوان مکمل و یا می توان در فرم ارگانیک به افزایش سطح استروژن برای درمان خشکی واژن به عشق ورزی لذت بخش حتی در طی یائسگی.

استفاده از مواد معطر مقالات توالت, شاشیدن, دئودورانت در undergarments و یا نزدیک به مهبل (واژن) و همچنین پودر تالک می تواند ترویج خشکی واژن. برخی از زنان هستند که نسبت به رنگ و مواد تشکیل دهنده از مواد شوینده که می تواند باعث خشکی واژن. حد دوش مهبل (واژن) اختلال آن تعادل PH که در عمل به عنوان یک سپر محافظ غشاء از عفونت. قرص های ضد بارداری و داروهای افسردگی, فشار خون, دیابت و زخم نیز می تواند ترویج, خشکی واژن, اگر یک احساس عدم روانکاری در طول sex پس از شروع هر درمان باید گزارش آن را به دکتر. سعی کنید راه های جدید از عمل جنسی جالب و هیجان انگیز, دهانی sex یافت شده اند مفید برای بسیاری از زوج است. خود تحریک قبل از عمل نیز می تواند کاهش این وضعیت; مصرف آب به مقدار کافی نیز کمک می کند تا در بهبود رطوبت در مهبل (واژن).

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.