از لحاظ ظاهری میتوان گفت که نهال های بذری صاف و مستقیم رشد می کنند. شاید بتوان گفت مشهورترین رقم گردو در شهر قزوین، نهال گردو اسرائیلی است. وزن میوه های گردو تویسرکان در قزوین با پوسته ی چوبی به 16 گرم نیز میرسد. جهت خرید نهال گردو و اطلاع از قیمت نهال گردو سایر نهال های گردو را نیز بررسی کنید. و از دلایل اصلی آن، سازگاری این رقم در شهر قزوین نام برده میشود. این رقم محصول دهی عالی و عمر اقتصادی بالایی دارد؛ بنابراین خرید نهال گردو چندلر در قزوین، یکی از بهترین انتخاب ها در این شهر به شمار میاید.

نهال گردو صادراتی
درخت گردو وینا رقم مناسب برای آب و هوای نیمه خشک ، معتدل و سردسیری و در مقایسه با ارقام دیگر نیاز سرمایی کمتری برای شکستن خواب دارد و پذیرش کلاله اغلب بصورت همزمان موفق نیست به همین دلیل ۷% از باغ گردو باید با درختان گرده افشان مناسب دیگر کاشته شود. که با کاشت نهال در ارتفاع مطلوب، باردهی آن به 8 تن میرسد. نهال گردو فرنور در ارتفاع 0 تا 3000 متر از سطح دریا بهترین عملکرد را از خود نشان نهال گردو دیرگل میدهد. عمر اقتصادی درختان گردو اسرائیلی در شهر قزوین برابر 80 سال است. عمر اقتصادی درختان گردو چندلر درواقع طول مدتی است که درخت حداکثر محصول دهی را دارد. معتبرترین نهالستان گردو، مجموعه پالیز گردو، بهترین گونه های گردو را برای احداث باغ گردو در اختیار مشتریان قرار میدهد.

عمر اقتصادی درخت 100 سال بوده و در طول این زمان قادر است تا 16 تن باردهی سالیانه برای باغدار به همراه داشته باشد. جوانه های نهال گردوی شیلی برای رشد در شرایط سرد زیر 7 درجه سانتیگراد به 700 تا 500 ساعت زمان نیاز دارند و تا 11- درجه را تحمل می کنند. خرید و فروش نهال گردو اسرائیلی در شهر قزوین بسیار پررونق است. یکی دیگر از بهترین انتخاب ها برای کاشت در شهر قزوین؛ خرید نهال گردو فرنور در قزوین است. به طوریکه هر هکتار از باغ گردو تویسرکان در قزوین باردهی برابر 6 تن دارد. و پس از پایان عمر اقتصادی درختان؛ شما میتوانید با فروش چوب درختان گردو تویسرکان؛ سودآوری بسیار عالی برای خود بدست آوردید. ایالات متحده آمریکا بزرگترین تولید کننده ی رقم پکان است و 80 درصد از تولید این گردو در جهان را به خود اختصاص داده است.

نهال گردو خوی
در این روش قسمتی از ریشه و یا ساقه ی درختان را جدا کرده و درون آب قرار می دهیم و ریشه دادن آن صبر می کنیم و سپس آن را درون خاک قرار می دهیم. اگر قصد دارید درختان چندلر با تراکم نسبتاً زیاد بکارید ، باید به ترتیب 5 ، 5 ، 7 متر بکارید. نهال گردو چندلر گردوی بزرگ و درشتی است که مغز آن رنگ روشنی دارد که مغزپر بوده از لحاظ گرده افشانی تا یک حدی خود مثمر است, اما برای باردهی بهتر از رقم گرده افشان فرانکت یا فرانکوت استفاده می گردد.برای عملکرد خوب نهال گردو چندلر بهتر است آن را ۱۵۰۰ متر از سطح دریا کاشت تا بهتر عمل کند.گردو چندلر از دسته گردوهای بسیار پرطرفذار در میان عموم مردم است.گردو چندلر دارای پوسته ای نازک است که به آن پوست کاغذی نیز می گویند.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.