همانطور که در قسمت بالا مطالعه کردید پابجی، یکی از محبوبترین بازیهای سبک بتل رویال محسوب میشود که با گذشت 4 سال از تاریخ انتشار این بازی، گیمر ها همچنان با اشتیاق و هیجان بسیار زیاد این بازی را دنبال میکنند. این روزها بسیاری از افراد به دنبال آموزش ساخت اکانت پابجی هستند اما ما پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه ساخت اکانت پابجی را یاد بگیرید، با این بازی بیشتر آشنا شوید. توجه داشته باشید شما میتوانید به راحتی وارد این سایت شده و در مرحله بعد بر روی قسمت LOGIN که در بالای تصویر سمت راست در کادر قرمز قرار داده شده است کلیک کنید، شایان ذکر است بدانید که بعد از کلیک بر روی گزینه LOGIN صفحهای جدید برای شما باز میشود که به راحتی میتوانید مراحل ساخت اکانت پابجی را طی کنید. در این قسمت از محتوا قصد داریم مراحل ساخت اکانت پابجی را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم، پس پیشنهاد میکنیم به تمام مراحل ساخت اکانت توجه کامل داشته باشید تا بتوانید به راحتی یک اکانت پابجی برای بسازید. بنابراین در این موقعیت نیز فرد می تواند با حذف اکانت پابجی موبایل از روی گوشی موبایل خود به آرامش ذهنی برسد. با این حال، این موضوع در رابطه با شما نیز صدق میکند و در صورتی که بی محابا به دویدن ادامه دهید، به سرعت مکان حضور خود را لو خواهید داد.

اکانت پابجی امفور جوکر مکس هنوز هم بازی از لحاظ فیزیک مشکلات زیادی دارد، به دلیل مکانیزم پرشهای نامیزان، حرکتهای خشک و انیمیشنهای بسیار بسیار ساده بازی، به سرعت در چالهها، میان صخرهها، میان منبع آب و دیوار و مکان دیگر مانند جعبهها گیر میکنید و دیگر حتی قادر به ادامه بازی نیستید. با به صدا در آمدن موتور خودرو، دشمنان به سرعت محل شما را تشخیص میدهند که میتوانید با استتار و مخفی شدن، آنها را از بین ببرید. به همین دلیل ما قصد داریم در این محتوا آموزش ساخت اکانت پابجی را در اختیار شما قرار دهیم و پیشنهاد میکنیم که برای استفاده از این بازی مهیج و محبوب تا انتهای این محتوا با همراه باشد. این گزارش ادعا می کند که 48 درصد از هکرهایی که مقصر شناخته شده اند بلافاصله از بازی منع شده اند، این هکرها از هک های هدف خودکار استفاده می کردند و مدل های شخصیت خود را تغییر می دهند.

اکانت پابجی خرید و فروش 22 درصد دیگر هکرها به دلیل استفاده از هک دید اشعه ایکس که به کاربران امکان می دهد از دیوار و سایر موانع دیدن کنند، ممنوع شدند. با استفاده از سلاح ها و آیتم های سلامتی، بقاء خودتون رو تضمین میکنید. با اینکه ایران در لیست این کشورها قرار ندارد کاری نداریم؛ موضوع اینجاست کشوری که در اینجا انتخاب میکنید اهمیت دارد و میتواند موجب محاسبه قوانین مالیاتی باشد. غرش تیر تکتیرانداز یا رگبار یک یوزی، صدای متفاوتی را ایجاد میکنند که برای بازیکنان حرفهای دارای اهمیت خواهد بود. در زمان راه رفتن دشمنان، صدای قدمهای آنها و همینطور صحبت کردن سایر بازیکنان با یکدیگر، محل حضور آنها را افشا میکند. ما با تست برخی از راههای گرفتن یوسی پابجی رایگان، برترین آنها را در اختیار شما میگذاریم تا بتوانید تعداد زیادی یوسی پابجی موبایل رایگان به دست آورید. با خرید یوسی میتوانید رویال پس و پرایم پلاس بازی خود را فعال کنید و از بازی خود لذت بیشتری ببرید.

با استفاده از این ارز میتوانید اقدام به خرید الایت پس، لباس، اسکین ماشین و… در بازی پابجی موبایل طی چند اپدیت قبلی یک مپ جدید به بازی اضافه شده است که لیویک نام دارد، در این مپ جدید چند سلاح انحصاری معرفی شده اند که شما میتوانید در این مپ جدید از آنها استفاده کنید. تعداد زیادی بازیکن به وسیله چتر از هواپیما داخل نقشه بازی می پرند که شما می تونی به صورت تیمی یا تکی در این جنگ ها شرکت کنی . بعد از تکمیل هواپیما به صورت پیش فرض از روی یک خط صاف شروع به عبور از روی نقشه می کند و بازیکنان در هر کجا از این خط که لازم دیدند با زدن یک دکمه می توانند از هواپیما خارج شده و فرود بیایند ، بعد از فرود باید سریعاً در خانه ها و … به دنبال اسلحه بگردند تا بتوانند در مقابل سایرین از خود دفاع کنند .

اکانت پابجی ست مومیایی
هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اکانت پابجی موبایل شیپور وب سایت خود باشید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *