[ad_1]

آیا در بالا عنوان مراجعه کنید به شما ؟ اگر شما خروپف مانند یک موجود وهمی بشکل روح و یا هر گونه دیگر با صدای بلند مخلوق که شما واقعا باید در نظر بگیرید در تلاش برای پیدا کردن چرا.

در اینجا یک داستان واقعی است. من استفاده می شود به خروپف با صدای بلند که من از خواب بیدار شدن خودم و در واقع شنیدن خودم خروپف! من مطمئن هستم که اگر هر یک از شما تجربه کرده اند همان پدیده, اما اگر شما, من مطمئن هستم که شما پیدا کرده اند آن را به عنوان اخلال به عنوان من.

من تا به حال هرگز قبل از شنیده ام سر و صدا من ساخته شده و به این دلیل من نمی من خروپف جدی است. مطمئن, من, نگه داشته و در مورد آن, و این واقعیت که او نمی تواند باقی بماند در همان بستر به عنوان من برای بلند شد و شواهد از مشکل است. اما آن را تا زمانی که من در واقع آن را شنیده برای خودم که من شروع به نگران باشید.

من فقط می توانم آن را توصیف به عنوان یک ندبه با صدای بلند صدا واقعا. چگونه هر کسی در خانه هر در خواب همه من نمی دانم.

در آن زمان من از خواب بیدار شد دهان من باز بود و من در تلاش برای خوردن یک پای گوشت خوک و یا چیزی. من در واقع جیغ….مانند یک موجود وهمی بشکل روح!

بنابراین اگر شما همیشه از خواب بیدار شده خودتان و شنیده های خود را از نظر جسمی خروپف و دهان خود را باز در آن زمان شما می توانید فرض کنیم که شما یک “دهان snorer”.

چه دهان snorer?

خوب تقریبا به عنوان شرح داده شده واقعا. شما خروپف از طریق دهان خود را. ما در حال طراحی به نفس از طریق بینی معابر در حالی که ما خواب. اگر این معابر مسدود شده به هیچ وجه مانند زمانی که شما یک سرد دهان طول می کشد. خروپف خود را پر سر و صدا می شود.

تلاش برای جلوگیری از طبیعت در نظر گرفتن این مسیر می تواند مشکل باشد. یک راه این است که به استفاده از آنچه که به نام چانه بند.

این مورد یک نئوپرن بند طراحی شده است که به بسته بندی کردن در اطراف چانه و پشت سر و به طور موثر به گیره بسته دهان خود را در شب. آن را زیبا. شما نمی خواهد نگاه بسیار جذاب در آن بنابراین انتظار نداریم که همسر خود را به clambering بیش از همه شما را در هنگام خواب.

با این حال بسیار آسان است به جا و سایش بیش از حد گران نیست و نه در هر راه نفوذی. آن است که یک دستگاه قابل شستشو مورد و برابر فشرده برای ذخیره سازی زمانی که استفاده نمی کنید.

بسیاری از مردم گزارش داده اند که موفقیت قابل توجهی با این دستگاه. آنها همچنین گزارش داد که پس از چند شب آنها حتی از آن آگاه است حضور. بنابراین باید آن را نسبتا راحت است.

بنابراین اگر شما خروپف مانند یک موجود وهمی بشکل روح و نگران است که شما ممکن است یک دهان snorer آن را قطعا با توجه به ارزش سرمایه گذاری در یکی از این. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف و اندازه های در دسترس در سراسر اینترنت.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.