[ad_1]

بیایید آن روبرو هستند; داشتن یک آلت تناسلی مرد بزرگ می رود راه طولانی به خصوص وقتی که می آید به جنسی دل انگیز یک زن است. متاسفانه همه مردان برخوردار هستند با یک آلت تناسلی مرد است که می تواند زنان ترکش به محض دیدن آن است. بدون نیاز به نگران باشید. راه های متعددی وجود دارد از بزرگ شدن آلت تناسلی مرد و موثر ترین روش نیز هزینه ترین و کارآمد. گذشته از تمرینات است که می تواند در خانه انجام می شود خانه ساخته شده دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی نیز می توان به کمک در طول و گسترش آلت تناسلی مرد.

دار زدن وزنه های روی آلت تناسلی یکی از راه های آن را طولانی تر است. این روش استفاده شده است در مصر برای سنین. یک خانه ساخته شده مفت استفاده می شود در اینجا. یک آویز می تواند ساخته شده از پی وی سی انعطاف پذیر شلنگ S-قلاب و یک گروه گیره که همه در بر داشت در فروشگاه های سخت افزاری. فقط شکل PVC شلنگ و مته یک سوراخ که در آن S-قلاب باید بروید. سپس با استفاده از باند گیره برای محکم کردن و تنظیم شلنگ. قبل از اتصال یک آویز این است ایده آل برای اولین بار قرار دادن آلت تناسلی مرد با یک پارچه. این کمک خواهد کرد را مفت با ثبات تر خواهد شد و همچنین جلوگیری از زخم و ناراحتی در آلت تناسلی مرد. پس از آلت تناسلی مرد است که پیچیده مفت ممکن است پس از آن متصل می شود. آویز نباید بیش از حد تنگ است که خون نمی خواهد بود قادر به گردش. آن را نیز باید قرار داده شده در سمت راست است که یک اینچ در پشت سر. وزن ممکن است اضافه شده که مفت است در جای امن. تعلیق وزن می تواند انجام شود برای چند دقیقه در روز است که با حداکثر بیست دقیقه. فراتر رفتن از بیست دقیقه ممکن است باعث آسیب جبران ناپذیر به آلت تناسلی مرد است.

باندهای لاستیکی ممکن است به جای فلز کیر حلقه ها به منظور بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. بیضه ها و آلت تناسلی مرد به داخل باند لاستیکی برای به دام انداختن خون در آلت تناسلی مرد. این باند از خون تولید خواهد شد فشار در آلت تناسلی مرد در نتیجه اجازه می دهد بافت ها و اعصاب به گسترش است. تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی مانند jelq و کیگل تمرینات ممکن است انجام شود با حضور گروه لاستیک. باندهای لاستیکی نیز می تواند در تمام طول روز اگر آن را نمی خواهد باعث ناراحتی شدید.

بداهه برانکارد نیز ممکن است در خانه ساخته شده با استفاده از فوم عایق لوله نوار مجرای و نوار چسب. این برانکار ساخته شده است توسط برش یک تکه از فوم عایق است که کشش آلت تناسلی مرد به حداکثر خود ظهر وقتی که می پیچد آلت تناسلی مرد. قرار دادن نوار مجرای خارج از فوم برای تقویت آن است. امن فوم بر روی آلت تناسلی مرد با استفاده از نوار چسب. نوار چسب باید به اندازه کافی محکم برای به دام انداختن خون در آلت تناسلی مرد به طور کامل و بدون قطع گردش خون است. این برانکار می توان برای حداکثر بیست دقیقه در روز است. اگر حداکثر طول این برانکارد به دست آورد آن است که ممکن است به یک دیگر برانکارد به آلت تناسلی مرد حتی طولانی تر است.

این خانه ساخته شده دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی باید با احتیاط استفاده می شود برای جلوگیری از هر نوع آسیب به آلت تناسلی مرد است. آنها باید در نظر گرفته شود هنگامی که تبدیل شدن آنها بسیار ناراحت کننده است. مردان مبتلا به بیماری های عروقی مانند دیابت و بیماری عصبی باید کاملا اجتناب از هر گونه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد به روش.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *