[ad_1]

در حال حاضر شما تصمیم می خواهید برای انجام کاری در مورد اندازه آلت تناسلی خود را. شما باید خود را در خانه, آلت تناسلی مرد برانکارد? اگر دکتر شما توصیه می شود این دستگاه پزشکی شما ممکن است شوکه شده اند برای دیدن قیمت. مانند بسیاری از دیگر پزشکی پیاده سازی آن می آید با یک برچسب قیمت بالا. اما می تواند شما را صرفه جویی در پول خود را ساخت?

یک دلیل وجود دارد که این هزینه بسیار است. بسیاری از تحقیقات می رود به طراحی این دستگاه است. همچنین آن را به دقت کالیبره نیست و باعث آسیب به خود را, ظریف مردانگی. اگر آن را تنظیم کنید تا کاملا شما می توانید خطر پاره شدن و یا به طور دائم آسیب رساندن توانایی خود را برای به دست آوردن نعوظ در آینده است.

وجود دارد کاهش هزینه های it در دسترس, اما آنها اشکالاتی را به عنوان به خوبی. شما باید برای پوشیدن این دستگاه برای 6 تا 8 ساعت در روز. پایین-هزینه نسخه های به طور کلی فاقد برخی از ویژگی های آسایش لازم است. بنابراین شما نمی قادر خواهد بود برای پوشیدن لباس توصیه می شود مقدار از زمان. این باعث خواهد شد که شما را نا امید خواهد شد با نتایج خود را.

خوب extender خواهد شد که این ویژگی ها است. آن را خالی پایه تلسکوپی میله است که به جای قفل و آسایش بند. این همه اطمینان از شما دریافت بهترین تجربه ممکن است برای پول خود را. با یک توسعه دهنده شما می توانید انتظار برای به دست آوردن یک تا 2 اینچ در 2 تا 3 ماه استفاده کنید.

بنابراین شما باید خود را در خانه, آلت تناسلی مرد برانکارد? این خطر بیشتر باید مایل به گرفتن. شما نمی خواهید به خطر انداختن خود و آینده آلت تناسلی سلامت به منظور صرفه جویی در چند دلار است. بهتر است فقط به پوسته کردن خمیر در حال حاضر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.