[ad_1]

نا امنی در مورد لب به لب خود را اندازه ؟ آیا شما احساس می کنید پایین تر در مورد داشتن یک دور پشت ؟

زمانی که لب به لب خود را به نظر می رسد تخت آن گاهی اوقات می تواند قربانی خود را به لباس های در آغوش گرفتن بدن خود را. شلوار جین تنگ می تواند به نظر می رسد unflattering دامن سقوط تخت در برابر بدن خود را و شکل خود را فقط به نظر نمی رسد ، همین دلیل است که زنان گاهی اوقات تحت فولاد ته قنداق تفنگ بلند فقط برای رسیدن به دور خوش بر و رو و نگاه آنها می خواهند.

اما یکی دیگر وجود دارد آسان و موثر و کاملا بدون درد راه است که تضمین شده به آسانسور کف: با پوشیدن خالی, شرت.

بله, خالی, شورتی ارائه مزایای همان داشتن یک باسن بلند اما بدون هر گونه روش های تهاجمی. آنها شبیه, شرت, کمربند با فوم پد و یا سیلیکون پد دوخته شده و یا قرار داده شده در باسن منطقه است. هنگامی که شما با پوشیدن یک خالی, شرت تحت نوجوانی مقعد, آنال, دامن یا لباس شما خواهد شد شگفت زده در آنچه شما را ببینید – یک دور شرکت به دنبال پشت سر گذاشت. و شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول و تحت عمل جراحی برای آن!

وجود دارد انواع مختلف خالی در بازار است که به یک تغییر به شکل خود را. خالی لب به لب, شرت اهداف خود را پشت سر می دهد و توهم آسانسور فوری. این می افزاید: شکل دادن به لب به لب خود را می دهد و آن را طبیعی گرد کانتور. نوع دیگری از خالی, شرت دارای فوم یا سیلیکون پد در هر دو لب به لب و ران منطقه است. آن را تغییر شکل کلی شما به طور چشمگیری به عنوان این افزایش نه تنها لب به لب خود را اندازه اما همچنین به توهم گسترده تر لگن – شما می توانید یک شکل ساعت شنی فقط در عرض چند ثانیه.

اساسا وجود دارد دو نوع از درج خالی panties: فوم و سیلیکون. هر دو را می توان دوخته شده به رشته و یا می توان در جیب توسط کون منطقه است. فوم خالی شورتی احساس سبک و راحت و قطعی آسانسور و شکل گیری است. سیلیکون خالی شورتی قالب به پایین خود را به شکل بهتری به شما بدهد طبیعی به دنبال انحنا ،

در حالی که خالی, شورتی, نشستن روی کمر خود را منظم مانند دادخواستها وجود افزایش کم خالی panties که شما می توانید لباس زیر, نوپرست, شلوار, شلوار, پايين و سوار شلوار جین. و بله, خالی, شورتی هستند و نه فقط پوشیده شده توسط زنان که فاقد این که “کون” bums بلکه توسط کسانی که گونه لب به لب در حال اویزان بود و نیاز به یک بیت از یک آسانسور.

بیش از آن مزایای فیزیکی خالی, شورتی همچنین افزایش سطح اعتماد به نفس خود یک درجه بالاتر است. پوشیدن خالی, شرت, نه تنها تغییر راه شما نگاه کنید بلکه راه شما در مورد خودتان احساس. و از آنجا که شما می توانید آنها را خرید در قیمت مقرون به صرفه نسبت به رفتن را از طریق یک کون, کردن, خالی, شورتی بدون درد هستند و راه حل مقرون به صرفه برای زنان که می خواهند به منظور افزایش خود را کشف.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.