[ad_1]

نماینده ماهنشان تاکید کرد که باید وزارت کشور برنامه مشخصی برای مقابله با قاچاق به ویژه قاچاق دارو، کود و نهاده‌های دامی داشته باشد.

به گزارش ایسنا، مرتضی خاتمی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل داخلی و امنیتی کشور با حضور وزیر کشور گفت: انتظار می‌رود در جلسات مجلس شورای اسلامی برای بررسی مشکلات کشور وزرا مستند آمار و شاخصه‌هایی را ارائه دهند.

وی کادرسازی در وزارت کشور را ضروری خواند و اظهار کرد: به دلیل نبود نیروهای ماهر متخصص و کادرسازی قوی شاهد ضعف‌های فاحشی در سطوح بخشداران، فرمانداران و نیروهای فنی هستیم که گاها توان حداقلی انجام مسئولیت را ندارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره‌ی لزوم ورود وزیر کشور به موضوع قاچاق گفت:‌ انتظار می‌رود وزارت کشور برای مقابله با قاچاق به ویژه دارو، کود و نهادهای دامی برنامه داشته باشد البته شاید وزیر کشور بگوید نقش مستقیمی در این باره ندارد اما با توجه به حوزه وظایف‌اش در مرزها وجود این برنامه ضروری است.

خاتمی همچنین ادامه داد: با توجه به حادثه‌خیز بودن کشور ما و مسئولیت وزارت کشور به عنوان وزارتخانه متولی مدیریت بحران و سازمان‌های مربوط به آن انتظار می‌رود آمادگی قبلی از لحاظ کمی و کیفی داشته باشد همچنین وجود برنامه درباره‌ی آمایش سرزمینی هم ضروری است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *