[ad_1]

به تازگی تعدادی از سی دی و MP3 بازیکنان طراحی شده است با صدای درمان به طور خاص برای نوزادان است. اما در حالی که اکثر مردم یک ایده کلی از چه این و چه آن برخی هیچ نظری ندارم. به دلیل سر و صدا سفید مورد بررسی قرار گرفته و اثبات شده موفق در کمک به نوزادان خواب و استراحت هر پدر و مادر باید بدانید همه چیز در مورد آن. آیا یک کودک بیمار است, انتقال, بی قرار, دندان درآوردن و یا به سادگی می شه این صدا می تواند کمک کند.

جذاب ترین جنبه های سفید سر و صدا است که آن را نه سر و صدا در همه. به جای این فرکانس صدا شنیده می شود انسان به عنوان بیشتر از یک صدای خش خش. هنگامی که استفاده می شود به عنوان یک نرم افزار در کمک به نوزادان خواب کودکان آرامش و بزرگسالان استرس صدا بیشتر شبیه صدای یک آبشار آبشار اقیانوس گشت و گذار و یا خش خش برگ های ناشی از وزش نسیم تا حدی ملایم. صدا مانند یک رنگین کمان از فرکانس های شنیده شده توسط گوش انسان است.

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد که سر و صدا سفید تر خواهد بود منحرف به داد و بیداد کن عزیزم از مفید حقیقت این است که آن را در واقع کمک می کند تا برای جلوگیری از و یا جذب منحرف سر و صدا. از این رو برای ایجاد یک محیط صلح آمیز برای یک نوزاد سفید سر و صدا همراه با وزش صدا است ترکیب بی نقص. این بلوک کردن صدای مردم, صحبت کردن, سگ پارس خارج از ترافیک و صدای تهویه را ایجاد ملایم صدا که lulls نوزاد به خواب.

واقعیت جالب دیگر این است که برای ترویج آرامش white noise باید برای تلفن های موبایل مانند یک تصفیه کننده هوا پنکه و یا هر چیزی که با کاهش تن است. از سوی دیگر خلاء, تمیز کننده مو و یا دمنده زمینهای بهتر برای نوزادان زیرا آنها ترجیح می دهند برای تلفن های موبایل با زمین بالاتر است.

نکته مهم در مورد سر و صدا سفید و نوزادان است که آن را با این نسخهها کار برای موقعیت های مختلف. به عنوان مثال اگر یک کودک به حال عفونت گوش یا دندان درآوردن و سپس بهترین نوع صدا درمانی خواهد بود وسط جاده زمین همراه با تسکین دهنده برای تلفن های موبایل مانند امواج اقیانوس, باران, و یا شاید یک نرم lullaby. پس از آن برای یک کودک که بی قرار است و شاید بیش از حد خسته شده اید با استفاده از این صدا های اضافی کمک می کند که در برابر فرکانس از همه برای تلفن های موبایل استفاده می شود. نتیجه این است با صدای بلند و صداهای متمایز است که آزار و یا حتی تکان دادن نوزاد در حال کاهش داد. دیدن یک نوزاد در حال خواب مسالمت آمیز پاداش نهایی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *