[ad_1]

پست مراقبت بعد از عمل: باز کردن ابزار پزشکی و جراحی با فاصله چرخ ضامن دار یا حلقه که فولاد ابزار. هر جراح که دارای تمیز تجهیزات پزشکی قبل به شما بگویم می دانم که شما هرگز باید اجازه می دهد خون خشک بر روی این ابزار پزشکی یا پنس. اگر شما اجازه نمی دهد خون خشک در این ابزار جای خیس یا مرطوب حوله روی فولاد ابزار تنظیم و یا خیس خوردن آن را در یک آنزیمی راه حل است.

تمیز کردن فولاد دستورالعمل: دستورالعمل های اساسی زدايي روش به دنبال ترمینال عقیم سازی روش.

سینی مجمع نکته: بعد از باز تق تق, استریل کردن ابزار.

همه سوزن و دارنده فک را فرسوده آج در حالت عادی بخیه. اگر سوزن و دارنده فک ایجاد شده از تنگستن کاربید سپس می توان آنها را جایگزین نسبتا ساده است. استاندارد سوزن دارنده فک (نوع بدون طلا دستگیره) نمی تواند جایگزین.

اگر جراح مشاهده هر نوع bioburden یا تغییر رنگ بر روی فک جعبه قفل از فولاد ابزار مجموعه باید فرآوری به طور کامل در طول زدايي روند. یک برس سفت خواهد شد و به احتمال زیاد حذف bioburden. می توان آن را استریل اگر آن تمیز نیست. در مجمع جدول; آن است که مناسب برای تمیز کردن ابزار پزشکی.

درست مثل بسیاری دیگر از سوزن دارندگان فک پوشیدن فقط یک مسئله مانند همه انواع دیگر نیاز به دارندگان. الماس گرد یک فرایند است که اجازه می دهد تا سوزن دارنده به درک بسیار خوب بخیه سوزن. بیشتر آشفته سطوح فلزی را می پوشند صاف در طول زمان است. قبل از.

با توجه به فشار از فولاد ضد زنگ سیم بودن پیچ خورده آرواره سیم مقدس مستعد ابتلا به ترک خوردگی. این نقص اجازه می دهد تا بخش های مختلف کاربید تنگستن فک به رها کردن به فولاد ابزار سایت. نگاهی به آرواره قبل از سینی مونتاژ و اگر قطعه گم شده یا فک می پوشند مشهود است نه استفاده از ابزار. تماس یک ابزار پزشکی متخصص تعمیر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *