[ad_1]

جالب است بدانید پس زمینه ورق تخت. آنها ساخته شده از تخت بافته شده پارچه و لباس که تحت پوشش تشک. به طور کلی این یک مستطیل ساخته شده درکارگاه وسیع پارچه و بدون یک مرکز درز. امروز آنها hems در بالا و پایین جدول. تمام لبه های ورق ساخته شده در دستگاه استفاده می شود به عنوان طرف درز بنابراین بدون نیاز به سجاف دو طرف. این ورق تخت بخشی از یک مجموعه متشکل از نصب پایین ورق تخت و ورق و یک بالش.

ورق تخت را می توان از انواع مختلفی از مواد است که شامل کتانی و پنبه ای و ترکیبی است که معمولا از الیاف طبیعی مانند پنبه و گاهی ابریشم. یکی دیگر از محبوب های پارچه ای استفاده می شود است percale است که می تواند تمام پنبه یا پلی استر پنبه ای مخلوط است که صاف و سرد به پوست است. یکی دیگر از بافت پارچه است که کمی سخت تر از پنبه است. در طول ماه های زمستان جامه فلانل یا پشمی ورق های ساخته شده از پوشک پنبه مواد است که شما را گرم نگه. نیز وجود دارد ساتن ابریشمی ورق که بسیار گران قیمت هستند. کتانی ورق های وارداتی از اروپای شرقی هستند و گاهی استفاده تجاری در بهتری هتل ها اما در دسترس نیست در این کشور پس از آنها نمی خام اینجا در امریکا است.

کتانی بود احتمالا اولین استفاده از مواد و ساخته شده از کتان گیاهی است که کشت شده است برای قرن ها و تابیده و بافته شده توسط مصریان. این کار شدید روش به کشت اما هنگامی که به پایان رسید, آن است که مناسب برای ملافه.

اروپا آورده کتانی به دنیای جدید و آن را شکوفا در شمال شرقی و میانه مستعمرات برای 200 سال است. کشت کتان یک فرایند طولانی است. در طول 17 به قرن 19 زنان آمریکایی مشغول به کار خستگی ناپذیر ساخت موارد بالش و رختخواب دستمال و حوله برای خانواده خود را.

در حدود سال 1830 در ایالات متحده پنبه پردازش یک صنعت رو به رشد. آن را دشوار است به حذف دانه از پنبه عدل تا الی ویتنی اختراع ماشین پنبه پاک کنی در نتیجه از بین بردن کار دستی. جنوب مزارع شروع به رشد و به عنوان نتیجه کار برده شد و مورد استفاده برای کارخانه و انتخاب پنبه. در اطراف این همان دوره جدید انگلستان نساجی کارخانه های تولید با استفاده از انگلیسی پنبه تکنیک های, در نتیجه اجازه می دهد آنها را به چرخش بافت و رنگ در مقادیر فوق العاده ای. پنبه الیاف ساخته شد از عدل پنبه خام بود که فرآوری شده را به چرخش. پس از لود در بخش پرتو آنها چرخید روی قرقره است که پوشش داده شده با اندازه گیری بافی بسیار ساده تر است. بافندگی خودکار بسته, پیر نخ توسط یک دستگاه به نام knotter. بافندگی مکانیزه شد تا دست انسان به سختی لمس فیبر است. ورق تخت ساخته شده اند در بافندگی پس از پایان قرن 19.

تولید کنندگان ورق با دقت انتخاب پنبه عدل. عدل پنبه طبقه بندی با طول و کیفیت. کوتاه الیاف استفاده می شود برای پنبه حلاجی شده در حالی که الیاف بلند استفاده می شود برای ظریف, محصولات با کیفیت. پنبه مصر است که برای دیگر فیبر است. متوسط فیبر در نظر گرفته شده است متوسط درجه. جای تعجب وجود دارد 9 نمرات از پنبه. کاهش درجه عدل هرگز تولید یک محصول با کیفیت.

بعدی تمیز کردن پارچه لازم بود از آن خاکستری رنگ است. آن بود به پایان رسید singeing بیت از نخ بود که سوخته سطح. این ورق است و سپس آماده می شود سفید است. آن را غرق در آب و صابون است که حذف آلاینده ها. به دنبال سوزاننده مواد شیمیایی هستند که اعمال می شود برای خلاص شدن از خاک و هر گونه باقی مانده از بقایای موجود در نخ پنبه. سوزاننده راه حل شسته و سفید می شود به پاشیدن رنگ خاکستری. پس از آن است که سفید ، ورق خواهد شد نورد را به یک طناب و در یک خشک کن که حذف رطوبت قبل از رنگرزی. برش اتوماتیک تجهیزات برش رول به استاندارد ورق با طول و hems هستند و سپس دوخته شده است.

امروزه مواد حاوی فیبر است که پنبه و پلی استر است که نگه می دارد ورق چین و چروک خوردن رایگان. همچنین رنگ ها و الگوهای طراحی بسیار محبوب هستند.

امروز گرجستان است که دولت با بیشترین پنبه پردازنده و بافندگان در سراسر کشور. پس از نیروی کار ارزان تر در خارج از ایالات متحده بسیاری از ما ورق های ساخته شده در کشورهای دیگر و وارداتی در اینجا. جنوبی است که تولید کننده بسیاری از آمریکایی ملحفه های پنبه ای.

تلاش زیادی شده است در زمان حاضر به کاهش آلاینده با پنبه پرز. در گذشته پنبه پرز بود خطرناک به کارگران کارخانه. امروز ما هوا جت بافندگی که تولید بسیار کمی پنبه پرز. دولت فدرال در حال حاضر مقررات در اثر به کنترل مایعات سوزاننده از آلودگی محیط زیست و کارخانه های تولید مورد نیاز برای یک ملی تخلیه سیستم اجازه. تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر کنترل شده توسط قانون هوای پاک و باید قبول دستورالعمل ها.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.