[ad_1]

ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: سلامت انتخابات و حضور همه سلائق و گرایش های سیاسی در آن یکی از مولفه های تحقق مردم سالاری دینی است.

بر اساس اعلام روابط عمومی استانداری مرکزی، سید علی آقازاده شامگاه دوشنبه در دیدار با اعضای هیات نظارت و بازرسی انتخابات استان افزود: این استان یکی از استان های موفق در برگزاری انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی بود و هیچ شکایتی از عوامل برگزار کننده گزارش نشد.

وی تصریح کرد: تجربیات انتخابات دوم اسفندماه پارسال فهرست بندی و مستندسازی شده و بدون شک در انتخابات آینده مورد استفاده کارگزاران قرار خواهد گرفت.

رییس هیات بازرسی و نظارت بر انتخابات استان مرکزی گفت: مجموعه مدیریت این استان در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی موفق و بدون نقص عمل کرد.

حجت‌الاسلام امیدرضا مبارک آبادی افزود: هماهنگی برون‌دستگاهی در این استان انتخاباتی بی نقص و در عین حال قانونی رقم زد.

وی ادامه داد: همدلی، وفاق و نیات خیر تمامی اعضای ستاد انتخابات استان مرکزی در برگزاری این فرآیند ملی مشهود بود و این سرمایه ارزشمند باید در دوره‌های بعدی نیز حفظ شود.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان مرکزی اظهار کرد: مجموعه مدیریت استان در انتخابات دوم اسفند پارسال بدون جهت گیری های سیاسی فضای رقابتی ارزشمندی ایجاد کرد و باید قدردان این روحیه انقلابی بود‌.

مبارک‌آبادی از مدیریت ارشد استان مرکزی در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا نیز تقدیر کرد و گفت: تعطیل کردن بازارها و مجتمع‌های تجاری نقش مهمی در کنترل این ویروس داشت و بدون شک همین مدیریت، مهار زودهنگام کرونا در استان را به دنبال خواهد داشت‌.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *