[ad_1]

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها گفت: کلاس های آموزش تصحیح نسخ خطی برای جوانان را بعد از اتمام دوران قرنطینه، از سر می گیرم.

نجفقلی حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه  تقریبا از روز 15اسفند در منزل هستم، اظهار کرد: در منزل کارهای علمی خود از جمله تصحیح نسخ خطی منابع مربوط به ابن سینا و شرح کتاب قانون را انجام می‌دهم و از این لحاظ عقب ماندگی ندارم.

وی ادامه داد: با این حال کارهای موسسه توسعه دانش و پژوهش ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده است. ما پیش از این بیماری، دوره های آموزشی برای جوانان علاقمند به تصحیح نسخ خطی آغاز  کردیم، ولی فقط دو جلسه آن برگزار شد. جوانان با شوق و علاقه زیادی به‌این دوره آموزشی آمده  بودند و امیدوارم با عادی شدن شرایط، دوباره این دوره را آغاز کنیم. همچنین از من خواسته شده بود جلساتی درباره تصحیح نسخ خطی کتاب قانون که پیش از این انجام داده بودم، برگزار کنم که به دلیل همین بیماری این جلسات هم لغو شد.

حبیبی در پایان گفت: پس از اتمام دوران قرنطینه، کارهای علمی خود را دنبال کرده و دوره های آموزشی موسسه توسعه دانش و پژوهش ایران را ادامه می دهم تا جوانان علاقمند را با تصحیح نسخ خطی آشنا کنم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *