[ad_1]

بسیاری از مردم نگاه به چهره آسانسور یا لایه برداری شیمیایی به منظور دستیابی به جوان تر به دنبال پوست است. در حالی که کسانی که بد نیست گزینه شاید شما نمی خواهید برای رفتن از طریق تمام وقت درگیر در درمان و یا نگران هستند در مورد نتایج. وجود دارد در حال حاضر چیزی به نام ThermoCool است که می تواند دستیابی به نتایج مشابه با مقدار کمتر خرابی و درد بسیار کمی.

آیا شما شده است با توجه به آسانسور چهره? آیا شما یک کمی نگران در مورد نتایج ؟ شاید فکر فرایند درمان شما را کمی عصبی است. وجود دارد چیزی است که استفاده می شود در بازار ارائه می دهد که نتایج مشابه است اما ملایم تر و موثر تر از سایر روش های تهاجمی.

ThermoCool یک ابزار است که به اندازه یک اندازه منظم اسکنر در هر فروشگاه مواد غذایی. راه کار آن این است که آن را عمیقا گرما به لایه های عمیق تر پوست در حالی که ارائه خنک کننده به خارجی ترین سطح برای جلوگیری از سوختگی. با بسیاری از روش های قابل توجهی وجود دارد خرابی در حالی که آن شفا است.

بیشتر سنتی چیزهایی مانند میکرودرم ابریژن یا جراحی لیفتینگ صورت نیاز شما را به ماندن در خانه و به دست کار می کنند به طوری که آن را می توانید زخم التیام یابد. نیز وجود دارد بیشتر خطرات با چیزهایی مانند که به عنوان پوست شما ممکن است واکنش نشان می دهند به خوبی به مواد شیمیایی مختلف و شما می توانید زخم از روش های جراحی.

ThermoCool اجتناب از تمام کسانی که همه چیز. بسیاری از بیماران گزارش شاهد بهبود پس از درمان و بیشترین نتایج را ببینید بعد از 24 ساعت. عمیق نفوذ گرما را تشویق می کند تا پوست خود را برای ایجاد بیشتر کلاژن و بخش خنک کننده را کاهش می دهد هر درد که همراه با این درمان است. این همچنین باعث می شود همه چیز راحت تر به عنوان شما نمی خواهد که برای مقابله با درد داشتن صورت خود را درمان شیمیایی و یا با هر گونه تورم یا کبودی که می تواند رخ دهد از گزینه های جراحی.

ThermoCool است که توانایی به کاهش چین و چروک, روشن کردن بیش از رنگدانه مناطق کمک به کاهش ظاهر از زخم و یا خطوط و می تواند کمک به پوست خود را برای کمک به خود را با کاهش افتادگی و چین و چروک-تولید. هر درد که ممکن است از این درمان است که با کمک پماد موضعی یا ضد درد دارو. در حالی که با دیگر گزینه های شما بیشتر خرابی با استفاده از این شما می توانید از سرگیری فعالیت های عادی خود را به عنوان به زودی به عنوان شما را ترک و خود را متخصص پوست ،

همانطور که با هر روش آن مهم است که باید با مجوز پزشک با تجربه انجام این روش است. چون ThermoCool نسبتا جدید است تجربه می تواند کمک به شما بیشتر اعتماد به نفس در همه چیز که درست انجام شود. اگر شما هر گونه سوال در مورد این پزشک قادر خواهد بود به آنها پاسخ دهد. با این جایگزین برای لیفت صورت شما باید خرابی کمتر و کمتر ناراحتی در حالی که گرفتن یک ظاهر جوان در یک زمان بسیار کوتاه.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.