[ad_1]

سن تغییرات در اطراف ناحیه دهان هستند بیشتر از چین و چروک عمودی و لب خط است. لب فوقانی در واقع در طول این گوشه دهان به نوبه خود به سمت پایین و لب از دست دادن احساس پری. سه متمایز شیار به نظر می رسد در اطراف دهان از جمله nasolabial خطوط (مورب لب-گونه شیار), marionette lines (عمودی چانه-صورت شیار) و افقی labiomental شیار زیر لب پایین. این شیار قاب دهان و اضافه کردن به آن پیری ظاهر.

بر خلاف تصور هیچ نوع جراحی کشیدن صورت یا necklift می تواند به تغییر بافت اطراف دهان. کشش این عملیات بیش از حد دور از دهن به تاثیر بافت است که بلافاصله قاب آن است. تنها روش برای تغییر پیری دهان باید درمان آن را به طور مستقیم.

تغییرات در اطراف دهان با سن نشان دهنده یک مشکل با نازک شدن و downturning بافت. درمان معکوس است که این مشکلات باید در مورد ضخامت و نشاط بخشی این بافت ها. مستقیم روشهای جراحی شامل ضخیم شدن با تزریقی پرکننده و نشاط از طریق لب آسانسور و پیشرفت.

ترکیب تزریقی پرکننده برای نازولبیال و مستقیم گوشه ای از دهان آسانسور روش عالی برای جنبه های خاصی از پیری ، این ترکیبی است که به خصوص مفید است زیرا هر دو روش بر همان خط عمودی از بافت پیری است. هر دو را می توان به یک اتاق عمل تحت بی حسی موضعی با هیچ توجهی خرابی.

استفاده تزریقی پرکننده مشترک است و روش بسیار موثر برای بسیاری از تعمیق nasolabial fold مناطق. آنها موثر نیست که چین آنقدر عمیق است که آنها در حال معکوس ، اما برای عمق کم و متوسط عمق چین های تزریقی پرکننده ارائه خواهد شد خوب نرم شدن با یک لحظه نتیجه. متعدد وجود دارد پرکننده گزینه ها و همه کار خواهد کرد. من ترجیح می دهم کسانی که آخرین طولانی ترین مانند Juvaderm, Perlane, Evolence, radiesse در یا Sculptra. تزریق تحت infraorbital بی حسی موضعی بلوک عصب می سازد تزریق بدون درد است.

گوشه دهان و بالابر انجام داده است به نوبه خود تا گوشه دهان. این روش کاملا قدرتمند به عنوان آن را تغییر غمگین دهان ظاهر. با از بین بردن یک مثلث کوچک از برآمده یا downturned پوست بالاتر از هر دهن گوشه دهان و خط می شود سطح. این نتیجه در یک خط نازک سفید اسکار نهفته است که در طول لب بالا مرز و گسترش کمی فراتر از گوشه دهان. این نتیجه در اسکار, اما از آن است که فقط قابل مشاهده در بازرسی بسیار نزدیک است. کمی اسکار قرمز است در حالی که اما محو خواهد شد به یک سفید رنگ در طول زمان. کوچک dissolveable بخیه استفاده می شود و می توان بلافاصله.

ترکیبی از nasolabial fold کردن سینه با تزریق پرکننده و یک گوشه دهان آسانسور کمک می کند تا آدرس وثیقه مناطق از پیری ، در Indianapolis, جراحی پلاستیک, عمل من انجام هر دو تحت بی حسی موضعی در کار است که طول می کشد حدود یک ساعت برای تکمیل. این تغییرات موثر و آسان به رفتن را از طریق بدون بازیابی. برخی از گوشه دهان به دهان آسانسور ممکن است نیاز به لمس کردن اما آنها بسیار طولانی مدت است. تزریقی پرکننده موقتی هستند و آنها نیاز به تکرار هر سال برای منافع خود را باید حفظ شود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *