[ad_1]

جهانی هواپیمایی خدمات امداد و نجات در چنای بهترین ارائه دهنده خدمات در تخلیه پزشکی خدمات در زمینه های پزشکی. ما با ارائه اضطراری الک خدمات تجاری و خصوصی چارتر هواپیما. ما انتقال بیمار از طریق هواپیما با ایجاد مکانی برای یک برانکارد و سایر تجهیزات پزشکی; ما پوشش منطقه به حریم خصوصی. ما با قرار دادن بیمار با MBBS یا MD پزشکان و کارآمد کارشناسان پزشکی.

چرا ما نیاز پرواز امداد و نجات حرفه ای:

ما نیاز به هوا تخلیه برای انتقال یک بیمار که نیاز به رفتن به شهرهای دیگر برای بهتر درمان پزشکی یا که بازگشت پس از درمان. Travailing از طریق قطار یا جاده بسیار گیج کننده به طوری که آنها ترجیح می دهند به سفر از طریق راه های هوایی و ما سفر خود را آسان و فراهم کردن تمام امکانات ICU در پرواز به آنها را با مناسب تیم پزشکی نیز می باشد.

ما sifted از چندین نفر از پتنا به Chennai به تازگی با تمام امکانات در یک بسیار پایین انداختم. اولویت ما این است که برای جلب رضایت بیمار و در خدمت تو بهترین. شما می توانید کتاب خدمات تماس با ما تلفنی و یا آنلاین از طریق ایمیل. پزشکی ما و تیم فنی در دسترس است 24/7 به شما بهترین خدمات.

جهانی آمبولانس هوایی در پتنا در خدمت شما با انتقال بیمار از تخت به تخت. ما با ارائه تمام تجهیزات استفاده شده است که در ICU/CCU با یک متخصص MD دکتر و کارشناس پیراپزشکی تیم. تجهیزات ما استفاده شد IV, پمپ, زندگی, بسته, صترلزرس, تنفسی و دستگاه تنفس مصنوعی ساخته شده در پزشکی اکسیژن بود و همیشه به روز. ما را از خدمات انتقال بیمار از بیمارستان, به بیمارستان, به بیمارستان, و به بیمارستان به خانه. ما بهترین ارائه دهنده خدمات که خدمات شما سریعترین و بهترین خدمات در هزینه بسیار کم.

ما با ارائه بهترین خدمات آمبولانس هوایی در چنای بسیار مقرون به صرفه هزینه با تمام بالا و امکانات کلاس. ما از شما به عنوان یک خانواده با تمام مسئولیت و مراقبت است. تیم ما بسیار مودب و متخصص در زمینه خود را. ما در حال ارائه به شما با تمام متخصص پزشکی خدمات با محیط آشنا.

ما همچنین ارائه بهترین خدمات قطار و جاده آمبولانس نیز می باشد. ما غربال کردن بیمار از طریق AC محفظه در قطار; ما ارسال ما دکتر و متخصص تیم پزشکی با بیمار است. ما جاده آمبولانس نیز باید تمام تجهیزات مورد نیاز برای بیمار از ICU. ما تمام خدمات در حال ضرب و شتم در کیفیت در یک قیمت پایین است. پس از گرفتن کار ما شما لازم نیست که به نگرانی تا زمانی که ما ارائه بیمار به مقصد خود را. ما در خدمت مانند یک متخصص مراقبت از ما مانند یک خانواده است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.