[ad_1]

ایسنا/لرستان منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی یکی از ظرفیت‌های لرستان است.

دکتر مهرداد ویسکرمی در دیدار با دکتر سیدعلی نادر دهقانی رئیس جهاددانشگاهی لرستان و بازدید از این مجموعه که ظهر امروز دهم اردیبهشت‌ماه انجام گرفت بیان کرد: جهاد دانشگاهی یکی از ظرفیت‌های لرستان است و باید مورد حمایت مجمع نمایندگان قرار گیرد.

وی اظهار کرد: تنبلی و کندی مدیریت در لرستان یک معضل است البته همه مثل هم نیستند اما فضای استان این‌گونه است.

منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با اشاره به اینکه سن مدیریت ارشد لرستان خیلی بالاست در صورتی‌که جوان نشاط دارد و می‌تواند کارهای بزرگ را انجام دهد، افزود: یک زمانی هر جا اتفاقی رخ می‌داد به ۲۰ ساله‌ها اعتماد می‌کردیم.

ویسکرمی با اشاره به اینکه اگر در مسیر غلط گذشتگان نیفتیم، مجمع نمایندگان استان باید یک‌بار مدیریت‌ها را مرور کند و عملکرد از مدیر ارشد استان گرفته تا همه مدیران مورد بررسی قرار گیرد، ما نمی‌گوییم خوب یا بد اما مدیر باید بتواند از خودش دفاع کند، عنوان کرد: باید تحصیلات مدیر با شغلی که در آن فعالیت دارد تناسب داشته باشد البته مدیران ارشد که اصلاح شوند خودبه‌خود زیر مجموعه آنها نیز اصلاح می‌شود.

منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه دخالت‌های بی‌جا و غیر کارشناسی نمایندگان، آفت لرستان شده است، افزود: متأسفانه شاهد استخدام‌های غیرقانونی در برخی دستگاه‌های اجرایی استان از جمله علوم پزشکی، شهرداری‌ها و آموزش‌وپرورش هستیم در حالی‌که باید زمینه‌ای فراهم شود که از ظرفیت نخبگان استفاده و حتی نخبگان را به استان برگردانیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر در مجمع نمایندگان بتوانیم به اعتماد مردم درست پاسخ و جهت دهیم کارها درست خواهد شد و مجلس باید عصاره فضایل ملت باشد.

ویسکرمی با بیان اینکه اعتقاد من این است که یک‌بار باید مدیریت استان به لحاظ کارکردی از فیلتر مجمع نمایندگان عبور کند، افزود: باید مشخص شود که مدیر در زمان فعالیت خود چه کاری انجام داده است.

منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید مدیر بر اساس رزومه و تخصص نه بر اساس سلیقه، سیاسی‌کاری انتخاب شود.

ویسکرمی با تأکید بر اینکه باید تضمینی هم برای مدیرانی که کار می‌کنند ایجاد شود، بیان کرد: مدیری که نمی‌داند فردا هست یا نیست، نمی‌تواند کار کند.

وی ادامه داد: این آسیب‌ها برخواسته از سیستم غلط انتخاباتی و دخالت بی‌جای نمایندگان در کارهای اجرایی بوده است.

ویسکرمی با بیان اینکه آیا نماینده‌ای که شخصی را به‌عنوان مدیر معرفی می‌کند فردا جوابگوی عملکرد او خواهد بود؟ اظهار کرد: بنده در عزل و نصب‌ها دخالت نکرده و ابراز برائت کرده‌ام چون بعدها کار دارم و لازم باشد برای استخدام‌ها در استان به‌منظور دفاع از حقوق مردم درخواست تحقیق و تفحص می‌دهم.

منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید اقدامات نمایندگان در راستای منافع کلان استان باشد و نه هر نماینده‌ای تنها برای شهرستان تلاش کند.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد نماینده نوع تبلیغ است و نیازی به نصب بنر و تبلیغات برای مردم ندارند.

ویسکرمی در بحث مبارزه با فساد اداری عنوان کرد: می‌توان برای جلوگیری از فساد اداری درخواست تحقیق و تفحص دهیم.

وی گفت: تمایل دارم پس از ورود به مجلس در کمیسیون آموزش یا بهداشت فعالیت کنم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.