[ad_1]

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری از وقوع حریق در جنگل‌های حوالی سد کارون چهار موسوم به بلیط بلند در استان خبر داد و گفت: با همکاری دستگاه‌های امدادرسان و مردم محلی حریق مهار شد.

مرتضی زمانپور در گفت‌وگو با ایسنا از وقوع حریق در جنگل‌های حوالی سد کارون چهار موسوم به بلیط بلند در چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: این حادثه روز گذشته به علت بی‌احتیاطی گردشگران در روشن کردن آتش رخ داد.

مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری افزود: بلافاصله نیروهای هلال‌احمر، یگان حفاظت منابع‌طبیعی از ۳ شهرستان اردل، کیار و لردگان به محل وقوع حریق اعزام و با کمک نیروهای محلی اقدام به اطفای حریق کردند.

وی توضیح داد: متأسفانه امروز مجدد آتش شعله‌ور و در حال سرایت به مناطق دیگر بود، که مجددا نیروها به منطقه اعزام و عملیات اطفای حریق با کمک جوامع محلی ادامه پیدا کرد و خوشبختانه پس از گذشت چند ساعت آتش به طور کامل مهار شد.

زمانپور با بیان اینکه میزان خسارت در حال برآورد است، خاطرنشان کرد: اگر همکاری دستگاه‌های اجرایی و مردم محلی برای اطفای حریق نبود، قطعا شاهد وقوع فاجعه در جنگل‌های چهارمحال و بختیاری بودیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.