[ad_1]

یک شرکت فناوری پزشکی مستقر در ایرلند شمالی از طرف سازمان تنظیم‌کننده داروهای انگلیس دستور داده است تا ۷۴۱ هزار کیت تست کروناویروس را در اقدامی پیشگیرانه از برنامه ملی تست‌گیری و ردیابی مبتلایان در انگلیس جمع‌آوری کنند.

به گزارش ایسنا، دولت انگلیس در تاریخ ۱۵ ژوئیه دستور داده بود استفاده از کیت‌های تشخیص کرونا طبق برنامه سرویس بهداشت ملی (NHS) را با توجه به این نگرانی که ممکن است این تست‌ها استانداردهای ایمنی لازم را نداشته باشند، متوقف کند.

وزارت بهداشت و درمان انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: آژانس نظارتی داروها و محصولات بهداشتی به‌ شرکت فناوری پزشکی راندوکس دستور داده است که تمام کیت‌های تست کرونای خود را از برنامه تست‌گیری و ردیابی خارج کند.

تخمین زده می‌شود که حداکثر ۷۴۱ هزار کیت تشخیص کرونای راندوکس بلااستفاده در سیستم از جمله در انبارها و مراکز مراقبت دولتی و خصوصی وجود داشته باشد. این وزارتخانه دستورالعمل نحوه بازگشت آن‌ها را داده است.

بنا بر گزارش رویترز، اعلام کرده این فراخوان یک “اقدام نظارتی احتیاطی” است که فقط برای نمونه کیت‌های این شرکت در برنامه سرویس سلامت همگانی انگلیس اعمال می‌شود و مشتریان یا مجموعه‌های خصوصی اجباری در بازگرداندن کیت‌های خود ندارند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.