[ad_1]

زمانی که futon صنعت متولد شد و در سال 1980 قاب شد خوب فکر کردن و خوب ساخته شده است. که آیا آن را سوزنی برگان یا پهن برگان فریم های ویژه خوب و اساسی طرح های ساخته شده از چوب جامد. این futon فریم خواهد ترکیب جدید کار مکانیسم ها و ایده ها در عمل ساخته شده است که futons جذاب نه تنها در طراحی اما در کیفیت مواد و ساخت و ساز که رفت به آنها. Futon صنعت به خوبی انجام شد و در حال رشد با این فریم به عنوان سال 1990 اما پس از آن futon فلزی سیاه و سفید قاب بر روی صحنه آمد.

در ابتدا آن را به طور گسترده ای به عنوان یک علاوه بر بزرگ به futon خانواده از محصولات. در نهایت futon است که می تواند ارائه شده در حد یک نقطه قیمت پایین تر. سیاه فریم فلزی بودند که وارداتی از چین و مالزی و تایوان است. بسیاری از اوایل سیاه فریم فلزی بسته بندی شده بودند با واردات تشک ساخته شده از زمین تا مواد نساجی و رنگ پوشش با تافتز. این بسته بودند و اغلب در هر نقطه در قیمت از $199 – $249 آغاز شده و در تخصص futon مغازه ها به عنوان یک راه عالی برای معرفی مشتریان در بودجه به قیمت پایین تر futon گزینه است. آن را به زودی کشف کرد هر چند که این فریم نمی شد چنین یک معامله است که آنها ظاهر می شود.

اولین مشکل با فریم فلزی است که دور میله های فلزی را تشکیل می دهند که صندلی و به بخش های از این فریم. که در آن به عنوان futon چوب فریم های تخت با استفاده از اسلاید سیاه و سفید قاب فلزی را توخالی میله گرد. نازک تر تشک خواهد اسلاید از طریق شکاف بین میله گرد. روی چوب futons این بود که هرگز یک مشکل است. مسئله دیگر با میله توخالی است که اگر به اندازه کافی وزن شده و در یک نقطه آنها آغاز خواهد شد به خم شدن. این موضوع خیلی بد شد که 90 روز گارانتی در محل قرار داده شد و توسط اکثر تولید کنندگان از این فریم.

موضوع دیگری سیاه فریم فلزی از رنج بودند خم میله برانکارد و یا ریل. دوباره توخالی طبیعت از این strecther ریل ارائه مسائل با شکستگی و خم. طرح های اولیه درگیر یک جراحی دندان طراحی است که به جیب جوش روی بازوها. این خواهد ضربه محکم و ناگهانی در طول استفاده از. جایگزین طراحی شد برای اجرای یک پیچ و مهره از طریق اسلحه و به ریل. در حالی که بهتر آن را هنوز هم نمی مسئله خم برانکارد ریل.

خم لولا همچنین افزود: موضوع دیگری که اتفاق می افتد از استفاده بیش از زمان. در حالی که نه به عنوان مشترک به عنوان دیگر مشکلات این مسئله هنوز هم منجر به شکست بسیاری از سیاه فریم فلزی. لولا متصل شدند به آغوش futon فریم با دو پیچ و مهره و دو مهره. در حالی که این طرح خوب بود, لولا خود را خواهد شکست زمانی که بیش از حد وزن اعمال شده به یک طرف و یا دیگر. این نیز خم کردن ارائه آنها را بی فایده در این عملیات futon.

بیشتر تخصص futon خرده فروشان پرداخت کمی به هیچ توجه به futon فلزی سیاه و سفید قاب. خرده فروشان که صحبت کردم گفت که futon فلزی سیاه و سفید قاب شماره یک خدمات سردرد که آن را به futons با بیش از 95 درصد از مسائل مربوط به خدمات در حال شکست از یک قاب فلزی جزء. جایگزینی این قطعات بودند مشکل تر ساخته شده توسط این واقعیت است که تولید کنندگان واقع شد در خارج از کشور و به دست آوردن قطعات گذشته گارانتی 90 روز دوره اغلب درگیر خرده فروش نیاز به خرید قطعات یدکی و شارژ مشتری.

اگر شما در حال خرید برای futon در اینجا برخی از چیزهایی که فکر می کنم اگر شما یک futon فلزی سیاه و سفید قاب در توده های تجاری و یا فروشگاه بزرگ جعبه. در نظر گرفتن این واقعیت که بسیاری از چوب جامد futon فریم حمل گارانتی در هر نقطه از یک سال گارانتی مادام العمر. Futon فلزی سیاه و سفید قاب دارای 90 روز گارانتی. آن را می گوید چیزی در مورد چه مقدار از تولید کننده پشت محصول. سیاه فریم فلزی ساخته شده در خارج از کشور. انتظار می رود بخشی اگر چیزی می شکند یا اگر شما گذشته که گارانتی 90 روز انتظار می رود به پرداخت برای همه قطعات یدکی و هزینه های مربوط به قاب خود را تا و در حال اجرا دوباره. در نظر بگیرید که بخش هایی نیز ممکن است دیگر در دسترس خواهد بود باید چیزی را شکستن. میله های فلزی اجازه می دهد تشک به داخل و از طریق شکاف بین هر نوار. این نهاد توده در تشک خود را و می تواند futon بسیار ناراحت کننده در مقایسه با زمانی که به تخت اسلاید های چوبی روی چوب قاب.

Futons با انجام یک سرمایه گذاری معقول به آنها ارائه تمامی امکانات و مزایای یک مبل دارای جای خواب اما در کسری از هزینه در بسیاری از موارد. اگر شما در پیدا کردن قاب سمت راست است که به خوبی ساخته شده از مواد با کیفیت و خوب تشک futon خود را تجربه مطمئن است به یک مثبت است. جلوگیری از futon فلزی قاب است که ساخته شده بیشتر به آمار یک قیمت خاص نقطه و سپس آنها را به یک قطعه از مبلمان است که می تواند طول عمر را به عنوان قابل اعتماد مبل و جای خواب برای خانه خود را. Futon مناسب می تواند ارائه به شما و خانواده خود را با کیفیت استفاده کنید. اشتباه futon قاب را به سادگی تبدیل یکبار مصرف مبلمان.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *