[ad_1]

به تازگی من متوجه شده ام خیره کمی چین بر پیشانی من. من بلند پوست فقط کمی تقلید از یک جراحی کشیدن صورت و چین از بین می رود. طول کشیدن جراح یک برش معمولا در اطراف رویش و پس از آن می کشد پوست صورت به سمت بالا صاف و شل شدن پوست و چین و چروک و ارائه یک ظاهر جوان.

در حالی که کشیدن می تواند ارائه نتایج چشمگیر, من کاملا آماده نیست برای همه است. من فقط می خواهم چیزی به خنک کردن یک بیت. و در عین حال من به اندازه کافی هوشمند می دانیم که برخی از محصولات و روش صورتحساب به عنوان کشیدن جایگزین هستند به احتمال زیاد به بیش از یک اثر در کیف پول من از روی صورت من. اما چگونه برای جدا کردن حقایق از خیالات? من تبدیل به یک متخصص برای کمک به — و در اینجا آنچه که من آموخته است.

درمان های موضعی

دکتر جوئل Schlessinger MD FAAD, FAACS رئيس جمهور از آمریکا انجمن لوازم آرایشی و بهداشتی پوست و زیبایی, عمل جراحی به من اطمینان داد که کرم ها می تواند بسیار موثر باشد که هدف قرار دادن مشکلات خاص. هیچ کرم تک می توانید آن را تمام انجام با این حال و متاسفانه او نمی تواند بگوید من از یک کرم است که واقعا “بهتر از بوتاکس است.” او توصیه می کند Obagi خط رنگ و لکه های سن و او را پیدا کرم که انجام چنین چیزهایی به عنوان افزایش رشد مژه و افزایش خفه شدن.

لایه برداری یکی دیگر از گزینه و سطح خود را از تهاجم بستگی دارد آنچه شما می خواهم. محدوده قیمت از پایین قدرت AHA برای لایه برداری در 30 $ – $100 در هر درمان بسیار قوی فنل لایه برداری در $4000 یا بیشتر. لایه برداری شیمیایی رایت کردن, خارجی, موهای آسیب دیده با لایه های از پوست آشکار جوان پوست زیر. نوزادان را از جمله پوست نرم و از آنجا که سلول های خود را به طور مداوم بازسازی, اما این کاهش می یابد و به عنوان سن. لایه برداری شیمیایی با سرعت روند ،

وجود دارد برخی از تند و زننده داستان در مورد چه اتفاقی می افتد اگر یک لایه برداری شیمیایی می رود بیش از حد عمیق, بنابراین مراقب باشید در انتخاب خود را از پزشک. برخی از گزینه های جدیدتر مانند آبی لایه برداری ادعا می شود امن تر است. در $200 – $1000, این, لایه برداری ممکن است به تنظیم به مقاومت مورد نظر. لایه برداری خفیف تر می شود تکرار در فواصل منظم برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب و به حداقل رساندن عوارض جانبی و زمان بهبود. با توجه به آبی پوست وب سایت, نرم افزار اندازه گیری آبی گلیسیرین مخلوط به سنتی لایه برداری شیمیایی trichloracetic اسید (TCA) به “بهبود ایمنی بیمار بصری نشان می دهد TCA راه حل قدرت و پوست صورت پوشش است.” هر چیزی که کمک می کند تا نگه داشتن پوست از رفتن بیش از حد برای تلفن های موبایل خوب به من.

با تکنولوژی بالا سالن درمان

درمان لیزر به طور فزاینده ای محبوب این روزها, این که آیا شما در حال تلاش برای حذف موهای ناخواسته یا خلاص شدن از شر چین و چروک است. لیزر “facelifts” استفاده از لیزر دی اکسید کربن برای حذف لایه های بیرونی پوست و سفت شدن عضلات.

دکتر Schlessinger به من می گوید که برای اولین بار درمان لیزری به حال “زمان بهبودی طولانی و افسانه نتایج. امروز تکنولوژی تولید تنها در حدود 20-30 ٪ از کسانی که نتایج اولیه اما تقریبا با هیچ عوارض جانبی.” جدید buzz کلمه Schlessinger به من می گوید این است که “fraxellation.” امروز در درمان شما می توانید “strafe” یک منطقه به طوری که لیزر تنها مختل مشخص از پوست ترک به اندازه کافی سطح درمان نشود به سرعت شفا زمان. این یکی صدا خوب به من.

بیشتر چه نوع درمان لیزر تنها از یک نوع از متداول شدن پوست. Dermabrasion و microdermabrasion که می تواند از فکر به عنوان افراطی لایه برداری قدیمی هستند standbys که هنوز هم بسیار محبوب است.

در dermabrasion جراح حذف لایه های بیرونی پوست الکترونیکی عمل برس سیمی یا الماس آغشته با مته سوراخ کردن. آن می تواند شما را بسیار خام است و نسبتا دردناک با 2 تا 12 هفته بهبود است. میکرودرم ابریژن است که کمی ساده تر در بیمار است. آن را شامل پاشش کریستال های خوب بر روی پوست و سپس از بین بردن آنها را همراه با لایه ای از سلول های پوست. آن است که به عنوان دردناک dermabrasion و امن است برای تکرار هر ماه.

Microcurrent “facelifts” برو عمیق تر با استفاده از خفیف تحریک الکتریکی برای فعال کردن مواد شیمیایی در پوست است. دکتر Schlessinger هشدار می دهد که برخی از microcurrent درمان هستند چیزی بیشتر از حقه بازی. به طور کلی او می گوید: مراقب باشید از آبگرم-نوع درمانگاه است که توصیه می کنیم همان درمان برای همه-شانس هستند آنها ممکن است خود را تنها یک قطعه از تجهیزات!

هر زن در تلاش برای تصمیم بگیرید که کدام روش را باید با مشاوره با یک گواهی جراح دکتر Schlessinger به من می گوید: “این یک منطقه که در آن شما دریافت آنچه شما برای پرداخت.”

سوزن های مورد نیاز

دکتر Schlessinger هشدار من به خصوص مراقب باشید در انتخاب یک پزشک خوب اگر من تصمیم به رفتن با بوتاکس. این روزها تزریق بوتاکس ارائه شده است و در همه جا از سالن برای احزاب است. و در عین حال بوتاکس قدرتمند شیمیایی است که تجویز می شود باید تنها توسط کسانی که با آموزش به انجام این کار. آن است که مشتق شده از سم است که باعث مسمومیت غذایی است. تزریق مقدار کمی به پوست, با این حال, آن را تضعیف و یا فلج عضلات خاص و یا بلوک های خاص اعصاب باعث کمتر خطوط اخم و چین و چروک.

“بسیاری از چین و چروک ها با توجه به حرکت های تکراری در چهره اخم به دست آورد به عنوان یک عادت” Schlessinger توضیح می دهد. این چین و چروک ناپدید می شوند پس از بوتاکس درمان و خبر خوب این است که اغلب پس از چند درمان این عادت شکسته است و نه بیشتر تزریق ضروری است.

اما آنچه در مورد همه داستان های ترسناک? فلج? بسیاری از کسانی که فقط افسانه های شهری. بوتاکس دائمی نیست. در واقع تزریق گذشته تنها سه تا چهار ماه است که به معنی هر گونه عوارض جانبی نیز موقت است.

با توجه به Schlessinger “بزرگترین عارضه می بینیم که بوتاکس انجام داده اشتباه است.” به دو دلیل به او توصیه می کند برای رفتن به یک حرفه ای است که متخصص در بوتاکس. یک: گسترش Medspas و چشمه های معدنی روز باعث شده است تا بسیاری از پزشکان بی حد و حصر. دو: شما بیشتر احتمال دارد برای دریافت تازه بوتاکس در یک محل است که با استفاده از تعداد زیادی از آن. به گفته دکتر Schlessinger ما باید خرید ما بوتاکس تازه – درست مثل ما می خواهیم به ما ماهی تازه از بازار ماهی.

صورت پرکننده های تزریقی یکی دیگر از گزینه است. این تزریق در واقع کمک به جایگزینی این حجم که شما شروع به از دست دادن در 30s خود را. و گاهی اوقات آنها در واقع به تحریک کلاژن بیشتر رشد. اخیر دانشگاه میشیگان مطالعه حتی نشان داد که ظاهرا غیر فیلر restylane گاهی اوقات فراهم می کند اثرات طولانی مدت.

یکی از محبوب با نام تجاری باک است Juvederm یک اسید هیالورونیک پرکننده های پوستی. اسید هیالورونیک به طور طبیعی رخ می دهد در تمام موجودات زنده به عنوان یک نوع قند است. در حالی که درمان نمی کند برای همیشه لطفا برای آخرین آن طولانی تر از بوتاکس به طور معمول حداقل به مدت شش ماه یا بیشتر.

من هم شیفته threadlift. در این روش خاردار prolene صورت بخیه (موضوعات) متصل به نقاط لنگر در صورت (مانند افتادگی گونه) با استفاده از یک توخالی با مته سوراخ سوزن. موضوعات مورد استفاده برای بلند کردن و تضعیف مناطق و می تواند سخت تر زمانی که لازم است. من فکر کردم این صدا خیلی باحال اما متاسفانه معلوم است که این یک روش خطرناک که دکتر Schlessinger می گوید “بسیار محبوب اما خیلی فوق العاده اشتباه است.” موضوعات مورد استفاده در این روش بسیار شکننده است و می تواند شکستن. وقتی این اتفاق می افتد اثر ناهموار می شود و این موضوعات می تواند به مهاجرت به مناطق جدید و یا حتی بهم زدن از طریق پوست! من نقل مکان کرد و این گزینه را به “هیچ” ستون برای من.

برو ابزار جراحی کشیدن صورت

برای کسانی که مایل به سعی کنید هر جادویی علم در چهره شان وجود دارد چنین چیزی به عنوان کشیدن نوار که با استفاده از بیرونی مجریان و موضوعات به لحاظ جسمی کشیدن پوست صورت خود را تنگ تر. فکر می کنم رابین ویلیامز در Mrs. Doubtfire. متاسفانه شما نمی خواهد که یک آرایش تیم برای کمک به ضمیمه دستگاه به صورت خود را هر روز صبح و به نظر می رسد مثل شما می خواهم نیاز خیلی افتضاح مو برای پنهان کردن این موضوعات به اندازه کافی. نه برای من!

Sweatin’ به Oldies?

یک au, طبیعی, گزینه این است که ورزش صورت. به جای کار از خارج در این برنامه ادعا می کنند به کار از داخل به بیرون ساختمان تن و قدرت در عضلات صورت خود را. برخی از برنامه ها مانند صورت انعطاف پذیری حتی شامل یک مقاومت دستگاه است که متناسب با در دهان خود را برای کمک به بهبود نتایج خود را “تمرین.”

متاسفم برای گفتن دکتر Schlessinger می گوید که این برنامه ادعا می کند “کامل ساخت. اگر آن را درست است کسی که chews یک بسته آدامس در روز خواهد به نگاه بزرگ اما در واقع این قضیه صادق است.” بیشتر به شما کشش پوست بر روی صورت خود, بیشتر به چین و چروک می کنید. به یاد داشته باشید بوتاکس آثار به طور موقت فلج عضلانی گروه آنها را با دادن یک تمرین است. من کمی نا امید شده توسط این اخبار اما حداقل من می تواند به راحتی در دانستن چیزی خوب در مورد یک سیب زمینی نیمکت.

جزئی

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک جایگزین برای برخی وجود دارد جزئی کشیدن گزینه ای است که در آن یک جراح کامل نیست کل یک جراحی کشیدن صورت (که بسیار دردناک است, گران, و نیاز زیادی بهبود زمان) اما به سادگی اهداف مناطق شما می خواهم برای دیدن بهبود یافته است. گردن آسانسور بالا آسانسور ابرو و گونه آسانسور مشترک هستند, گزینه, اما, امکانات واقعا بی پایان است. آن را به خصوص برای زنان به چربی برداشته شده زیر چانه و در برخی موارد این روش لیپوساکشن است که حتی شامل برش و برداشتن پوست. و آن است که به نظر من یکی از راه های به نگاه بسیاری جوانتر از طریق نسبتا جزئی روش.

خوش آمدید به هزاره جدید

آن استفاده می شود بی سابقه برای بازدید از یک جراح پلاستیک قبل از اینکه شما واقعا نیاز به آن را-که در آن نقطه خود را در پوست و عضلات صورت تقریبا فراتر از تعمیر. “امروز” دکتر Schlessinger به من اطمینان داد: “ما باید جایگزین بهتری برای نگه داشتن مردم به دنبال خوبی برای بسیار طولانی است.” ترفند این است برای انجام تحقیقات خود را و مراقبت از صورت خود را با شروع زود است. و در حالی که موثر بوتاکس کرم است که هنوز پنج سال خاموش درمان های جدید در حال توسعه در هر روز است. با بسیاری از گزینه های خوب کوتاه از پر کشیدن من بسیار خوشحالم که می دانم که من هرگز به دام افتاده در یک زودرس پوست صورت.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.