[ad_1]

اولین چیزی که یک فرد متوجه زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات می چشم. اگر شما اویزان پلک, افتادگی پوست یا چین و چروک آنها می تواند شما را به نگاه به عنوان اگر شما در حال خسته سالخورده و حتی تاکید کرد که با سفت کردن چین و چروک و از بین بردن چربی های ناخواسته بر روی پلک خود را شما به راحتی می توانید نگاه سال جوانتر دوباره.

بلفاروپلاستی, همچنین شناخته شده به عنوان یک چشم و یا پلک, عمل جراحی یکی از شایع ترین اعمال جراحی زیبایی در استرالیا. آن را می توان در بالا و پایین و یا هر دو پلک به بیمار استراحت بیشتر هشدار ظاهر به چشم.

1. چه نوع از blehpharoplasty?

وجود دارد چند تغییرات که یک بیمار می تواند از را انتخاب کنید هنگامی که گرفتن یک جراحی پلک. با پزشک خود بپرسید چه گزینه های در دسترس شما هستند. یک بیمار می تواند انتخاب کنید به عمل جراحی در بالا و پایین و یا هر دو پلک. گزینه ها می تواند شامل:

• Transconjunctival Blepharoplasty که انجام شده است در داخل پایین درب

• لیزر, جراحی پلک فوقانی است که با استفاده از یک لیزر و مهر و موم رگ های خونی به عنوان آن را می سازد تماس با ما که منجر به خونریزی کمتر و تورم.

• اسیایی, جراحی پلک است که همچنین به عنوان شناخته شده دو جراحی پلک

2. منافع چه هستند ؟

با این روش انجام می شود می تواند شما را به یک تجدید تر به دنبال چهره و همچنین بهبود متقارن نگاه از صورت خود را. این عمل جراحی در برخی موارد می تواند به بهبود بیمار بینایی اگر افتادگی پوست است و مانع چشم انداز خود را.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد این نوع عمل جراحی وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که باید در نظر گرفته شود. دریافت یک نقل قول های مختلف از جراحان زیبایی در مورد قیمت عمل جراحی است. یک شکست تمام هزینه های واحد (آزمایشگاه دارو, جراحی و بیهوشی) به شما یک درک بهتر از که در آن پول می رود. همچنین به دلیل این که از نظر جراحی زیبایی, بیمه معمولا پوشش نمی دهد هر یک از آن. هنگامی که شما با توجه به این نوع عمل جراحی مطمئن شوید که مزایای بیشتر از خطرات آن.

3. آشنایی با انواع روش

وجود دارد چند نوع مختلف از پلک جراحی که یک بیمار می تواند انجام داده اند. اگر بیمار جراحی پلک فوقانی این روش معمولا بیشتر انجام می شود با ایجاد یک خارجی در راستای خطوط پلک مانند بالا چین و یا در اطراف مژه. جراح اولین علامت چین پلک و خطوط. این انجام شده است برای نگه داشتن زخم را به حداقل برساند. جراح پس از آن باعث می شود برش و حذف همه چربی بیش از حد عضلات و پوست شل.

جراح خواهد شد و سپس جای خوب بخیه برای بستن برش سایت و این کاهش زخم چرا که آنها در برابر پلک. برش نیز ممکن است ساخته شده از داخل پلک پایین تر (transconjunctival blepharoplasty) که اجازه می دهد تا حذف از پلک پایین تر چربی باعث کیسه های زیر چشم بدون ترک قابل مشاهده اسکار.

هنگامی که برش ساخته شده است یک بخیه را نگه داخلی پلک بافت بیش از چشم است. چربی است که پس از آن برگزار شد با پنس و محکم با یک هموستات در حالی که کوچک منقبض نگه می دارد دور هر یک بافت اضافی. چربی است و سپس برش دور با استفاده از فولاد قیچی.

4. چگونه آن را به بهبود می یابند ؟

بهبود فرآیند می تواند تا چند هفته. بیماران نیاز به استفاده از یک پماد چند روز اول پس از عمل جراحی به نگه داشتن برش لیز. پزشکان همچنین توصیه می کنند با استفاده از بسته یخ یا سرد چشم پد برای کاهش احتمال تورم و کبودی. قطره چشم نیز ممکن است تجویز شود برای کمک در مدیریت درد و جلوگیری از عفونت. روز سوم پس از عمل جراحی بیماران ممکن است توصیه به استفاده از ولرم چشم پد برای راحتی و با پوشیدن عینک تیره برای حداقل یک هفته.

بخیه ها معمولا چند روز پس از عمل جراحی است. همچنین شما می خواهد تجربه تغییر رنگ و تورم چشم ها برای یک هفته یا بیشتر. هنگامی که بخیه ها برداشته می شود, شما ممکن است احساس سفتی یا احساس خشک ‘چشم’. این را می توان کاهش داد با بستن چشمان خود و یا به دنبال در سقف.

به عنوان بخشی از دوره بهبود بیماران گفته شده است که به خم شدن در دور کمر و یا انجام هر گونه فعالیت است که افزایش فشار خون مانند بلند کردن اجسام و یا ورزش های شدید. و افرادی که از لنزهای تماسی استفاده می خواست به آنها را می پوشند تا بخیه به طور کامل شفا.

5. آیا شما کاندید مناسبی?

همانطور که با بسیاری از عمل جراحی, بهترین نامزدهای غیر سیگاری که در سلامتی و باید انتظارات واقع بینانه. بسیاری از بیماران به این عمل جراحی برای برداشتن پف کردگی زیر چشم خود را به عنوان به خوبی به عنوان حذف چین و چروک و خطوط. بیماران نیز درخواست این عمل جراحی برای رفع ابلق پلک.

پلکها بسیار نازک هستند و قابلیت ارتجاعی آنها را. آنها اولین قسمتی از بدن است که نشان می دهد نشانه هایی از پیری و نه زود است. گرفتن جراحی پلک همه بستگی به بیمار و آنچه تمایل خود را است. اگر شما به سلامت کلی خوب و آماده هستند برای این عمل جراحی, شما در واقع یک نامزد خوب و می توان آن را در سنین پایین اگر ترجیح داده است. دلایل بسیاری وجود دارد که یک فرد بخواهد به این عمل جراحی انجام می شود و شایع ترین دلایل عبارتند از:

• امده چاق

• پوست شل

• افتادگی پوست

• پلک و چین و چروک و خطوط

• محافل تاریک و سایه

هزینه این نوع عمل جراحی می تواند اجرا شود از $2700 به 7500 دلار بسته به محل سکونت خود را جراحی, هزینه های بیهوشی و تسهیلات هزینه داروها و آزمایشگاه هزینه. مقدار به طور متوسط است $5,000 اگر هر دو چشم انجام می شود در همان زمان و تامین مالی معمولا می توان مرتب شده اند.

کلمات نهایی

همانطور که با تمام روش های جراحی و خطرات وجود دارد. خطرات ناشی از جراحی پلک می تواند غیر طبیعی زخم خونریزی بیش از حد بافت مرگ, مداوم, ادم, در میان دیگران.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا کسی که انتخاب کردن برای جراحی پلک. قبل از امید بستن برای این و یا هر نوع دیگری از عمل جراحی زیبایی انجام تحقیقات کامل در این روش به عنوان به خوبی به عنوان جراح. هر یک جراح نیاز به یک مقدار مشخصی از مدارک تحصیلی و سوابق تحصیلی به منظور انجام این نوع عمل جراحی است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *