[ad_1]

اولین تعریف پلاستیک, عمل جراحی: جراحی ترمیمی ناهنجاری های مادرزادی و یا اکتسابی و ترمیم کانتور برای بهبود ظاهر و عملکرد بافت نقص. توسعه این شاخه تخصصی از عمل جراحی دریافت انگیزه از نیاز به تعمیر ناخالص ناهنجاری های پایدار در جنگ جهانی اول توسط پيوند بافت و یا استفاده از مواد مصنوعی مانند سیلیکون برخی از قابل توجه ترمیم تبدیل شده اند ممکن است. سوختگی های شدید و حذف نسبتا گسترده سرطان پوست ترک زخم است که باید تحت پوشش گرافت پوست; بازسازی پستان پس از ماستکتومی است یکی دیگر از نرم افزار است. در علاوه بر این به اصلاح انحراف, جراحی پلاستیک است که اغلب مورد نیاز برای بازگرداندن حیاتی جنبش و عملکرد بافت ها که نابود شده اند. آن را نیز انجام شده صرفا برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی مانند بهبود شکل بینی, آوردن برجسته گوش و نزدیک به سر و یا بلند کردن پوست برای پاک کردن چین و چروک است. مدرن جراحان پلاستیک اغلب استخدام CAT اسکن برای تولید تصاویر کامپیوتری که استفاده می شود برای برنامه ریزی و یا شبیه سازی های پیچیده جراحی ترمیمی داشته.

اولین توصیف از گرافت پوست تاریخ بازگشت به هند در حدود 800 سال قبل از میلاد که در آن آنها در خدمت به مانع ارضا روی صورت, سوراخ ناشی از بینی قطع دست و پا. در طول رنسانس Ambroise Paré توسعه هنر بخیه ترک سوابق که در آن او توضیح هر دو ابزار و روش استخدام. در قرن 19, روش های جدید برای عامل توسعه داده شد, پایان زودتر ابتدایی و روشهای دردناک. اما در آن زمان کلیسای کاتولیک به شدت مخالف پیشرفت علم به طور کلی و به طور خاص مخالف بازسازی شکل انسان. اما در قرن 20 زمانی که اروپا مواجه شد با جدی مثله چهره سربازان بازگشته از جبهه ی جنگ جهانی اول ضروری به تعمیر آنها را رشد و جراحی پلاستیک در نهایت به دست آورد محترم محل در حرفه پزشکی.

پس از جنگ جهانی دوم آمد و یک بار دیگر جراحان پلاستیک با استفاده از مهارت های خود را برای کمک به هموطنان خود. این امر منجر به جراحی پلاستیک پیشرفت. سپس 1950s, جراحی پلاستیک به طور کامل یکپارچه به جامعه پزشکی است. در دهه 1960 مفهوم جراحی پلاستیک رشد آگاهی مردم آمریکا که بیشتر پزشکان انجام روش های جراحی پلاستیک. به علاوه در این دهه سیلیکون آغاز شده و در حال استفاده در جراحی پلاستیک و شروع به تبدیل شدن به یک بخشی از فرهنگ ما است. در حال حاضر در 1970s جراح پلاستیک یکی از پیشرو های پزشکی حرفه ای. و در 1980s, جراحی پلاستیک شد و در حال گسترش در سراسر کشور است. توسط 1990s وجود دارد هزاران نفر از هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک و این تعداد همچنان به رشد حتی امروز. در حال حاضر وجود دارد هزاران نفر از جراحان پلاستیک ارائه انواع روش های جراحی پلاستیک برای بیماران نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است.

جراحی پلاستیک شد و از آن پس بود که فقط به صورت بسیار غنی تبدیل شده مقرون به صرفه برای تقریبا همه آمریکایی ها. جراحی پلاستیک واقعا یک راه طولانی آمده و همچنان به پیشرفت در پیچیدگی روش انجام شده امروز.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *