[ad_1]

بدن انسان شبکه ای از رگهای عروق و مویرگ ها در حال حرکت خون به قلب است. خون اکسیژن را از ریه ها در سراسر بدن است. آن را نیز به ارمغان می آورد به عقب دی اکسید کربن داده شده توسط سلول های بدن به ریه ها در جهت آن را به اخراج می شود.

در طول زمان این مسیر تبدیل شدن به آسیب دیده یا ضعیف است که اجازه می دهد تا خونریزی در داخل بدن و یا ضخیم شدن که باعث لخته. در برخی موارد عروق می تواند به ایجاد یک بالون مانند برآمدگی پر از خون شناخته شده به عنوان یک آنوریسم. در اغلب موارد جراحی عروق می تواند درست باشد مشکل است.

مگر اینکه درمان آنوریسم می تواند پارگی. این پارگی عروق منجر به خونریزی و پس از آن به hypovolemic shock. این می تواند باعث مرگ شود. در برخی موارد آنوریسم نیز می تواند تشکیل لخته محدود کردن جریان خون به منطقه است.

روش جراحی عروق

زمانی که داشتن عروق جراحی برای تعمیر این نقص را به شما داروی بیهوشی برای از بین بردن درد در طی عمل. در حالی که شما در حال ناخودآگاه او خواهد شد و سپس برش را در منطقه که در آن شریانی ضعف واقع شده است.

هنگامی که سایت در معرض پزشک شما گیره عروق بالاتر از آنوریسم. این توقف خون از ورود به این منطقه است. گام بعدی این است برای باز کردن واقعی گونی و حذف هر گونه لخته خون یا پلاک سپرده است که می تواند نسبت به خود ایجاد می کند.

اگر ممکن است پزشک شما حذف خواهد شد آسیب دیده و بخشی از عروق. اگر منطقه کوچک است او و یا او ممکن است جایگزین کردن آن با یک رگ از پای خود را. اگر عروق بسیار بزرگتر برای مثال شما آئورت و سپس یک گرافت مصنوعی را جایگزین منطقه آسیب دیده.

در موارد دیگر ممکن است پزشک شما را حذف آنوریسم. او و یا او را به قرار دادن یک پیوند است که کاهش اندازه کلی از دیواره رگ در حالی که به آن اضافه شده پشتیبانی می کند. اضافه کردن پیوند رخ می دهد پس از حذف هر گونه لخته یا پلاک.

وجود دارد برخی از مناطق که در آن جراح نمي تواند به طور مستقیم بر روی آنوریسم – سر ، در این مثال, او و یا او را به قرار دادن کلیپ یا گیره برای جلوگیری از خون از ورود به این منطقه است. این کمک می کند تا برای از بین بردن فشار. اگر برآمدگی است که در غیر قابل جراحی محل دکتر شما هنوز هم می توانید سعی کنید به پر کردن آن با کوچک فلزی یا پلاستیکی کویل. برای انجام این کار یک لوله نازک به نام کاتتر موضوعات خود را از طریق عروق به آنوریسم سایت. کاتتر سپرده کویل برای جلوگیری از جریان خون و کاهش فشار.

پس از جراحی عروق

شما صرف چند روز در بیمارستان پس از عمل شما. بسته به محل و سلامت کلی خود را شما می توانید انتظار به وجود دارد در هر نقطه از یک هفته تا 10 روز است. در برخی از موارد شما ممکن است در واحد مراقبت های ویژه بخشی از این زمان است.

در علاوه بر این به بازیابی بیمارستان زمانی که منتشر شد شما باید دستورالعمل ها را دنبال کنید. شما باید به دنبال آنها را به طور کامل به اطمینان حاصل شود که شما برش به اندازه کافی بهبود می یابد.

همچنین شما می خواهد نیاز به پیگیری با دکتر خود. در طول پیگیری پزشک خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود هر گرافت کلیپ کویل یا تکه به درستی و آنوریسم نیست redeveloping.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *