[ad_1]

آنچه در آن است به نام وقتی که زنان لزوما می خواهید معمولی مامان قبل makeover افراطی یا بدن آسانسور; او فقط می خواهد به اجاره نامه های جدید در زندگی پس از پایان یک رابطه دراز مدت شاید بچه ها او را در حال رشد تا شاید او مجبور نیست هر بچه است و هنوز آماده است به قدمت زندگی جدی تر. او به تازگی از دست داده و 50 پوند و می خواهد به نیشگون گرفتن و کشیدن بدن او از سر تا پا به نگاه خوب به عنوان او احساس می کند. او معتقد است که او نیاز به کمی لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی به او کمک کند با آن. او می خواهد به اجاره نامه های جدید در هر جنبه ای از زندگی خود را.

پس از انجام تحقیقات گسترده برای یافتن بهترین متخصصان در شهر خود او مرتکب به یک سال از تغییرات پس هر پزشک یک فرصت برای انجام بهترین کار می کنند و می درمان درستی برای نشان دادن بهترین خود را بر روی بدن او. او نشسته برای همه, مشاوره و توصیف او شکل ایده آل قبل از اینکه پزشکان او را بررسی و توضیح دهید که چگونه آنها می توانید رویای خود را واقعی است. آنها توصیف روش یک گام در یک زمان است که همیشه شروع با مشق شب خود را از بهبود در شیوه زندگی (رژیم غذایی بهبود, بدون, سیگار, فهرست نسخه) که تنها افزایش شانس خود را از بالا نتیجه.

او را برمی گرداند و برای هر یک از چند عمل جراحی روز به دلیل بسیاری از متخصصان جراحی زیبایی بیش از یک تخصص این روز است. از سر انگشتان او این است که آنچه او انجام داد: او تا به حال یک مینی لیفت صورت برای بازگرداندن جوانی و بالابر به صورت او چون مراحل اولیه همزمان با کشیدن پوست بودند شروع به نشان می دهد. در همان دفتر پزشکان او تا به حال کمی صورت لیپوساکشن انجام شده بر روی گردن و لایه برداری شیمیایی از او رویش به او decotege. او همچنین تا به حال خالکوبی آرایشی و بهداشتی به طور دائم پر کردن ابرو و ایجاد خط چشم برای او. در آینده دکتر او تا به حال یک بالابر و جراحی ترمیمی انجام شده در افتادگی سینه. این بود که پس از لیپوساکشن از شکم و لگن است که اجازه داده او را به چربی تزریق می شود در کف پا به دلیل سال در آن ساخته شده اند به طور فزاینده ای در روند دردناک است.

اما او را فراموش نمی کند در مورد چگونه به از دست دادن وزن است و تحت تاثیر افتادگی از باسن است. بنابراین او تا به حال برهنه کردن سینه به بهبود آسانسور و گرد شدگی از او خلفی و راه او پر کننده لباس های خود را. در حال حاضر او منتظر همه از عمل جراحی برای درمان به طوری که او می تواند بیرون رفتن در شهر و نشان می دهد مردان از شهرستان خود را که او آماده است برای بیش از یک تاریخ در حال حاضر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.