[ad_1]

ارتوپدی جراحی تروما و انتخابی مشکلات مانند تعویض مفصل محبوب است در میان مناطق شهری و روستایی جمعیت. با این حال با توجه به عرضه و تقاضا اختلاف تبلیغات نقش مهمی. ساده لوح عمومی اغلب در معرض خطر است از برداشت غلطی که reams اعم از اطلاعات آورده شده توسط بیمارستان. آنها ممکن است از زمین تا با انتظارات خود را در حال سقوط کوتاه از آنچه وعده داده شده بود. در این مقاله من باید تلاش برای روشن شدن برخی از معمول شنیده می شود نظر و بحث در مورد امکانات و محدودیت های این روش و در نتیجه حذف برخی از تصورات غلط.

سوراخ کلید عمل جراحی – که واژه دیگری برای جراحی آرتروسکوپی. این arthroscope یک دستگاه معرفی شده به مفاصل از طریق کلید سوراخ برش حدود 5 mm گسترده ای برای بازرسی داخلی سازه. این جراح ارتوپدی اغلب باعث می شود 1 – 4 سوراخ کلیدی در عملکرد تشخیصی و درمانی همه به همان اندازه. از طریق این سوراخ ها یا پورتال های مشابه به اندازه ابزار از 5 میلی متر عرض در حال وارد شده به صاف و صیقلی, برش, برش و یا بخیه آسیب سازه. آرتروسکوپی جراحی است که معمولا انجام می شود در زانو و مفاصل شانه و به ندرت برای آرنج و مچ پا و مفصل ران در کشور ما است. آرتروسکوپی لیگ قهرمانان آسیا و دیگر بازسازی ليگامان ممکن است در زانو. با این حال یک زانو و یا سایر مفاصل جایگزینی نمی توان با آرتروسکوپی و یا سوراخ کلید عمل جراحی است. یک مفصل مصنوعی ساخته شده از آلیاژ فلزی و چگالی بالا پلی اتیلن. در تعویض مفصل جراح sculpts سطوح مشترک برای آماده سازی آن را برای لانه گزینی. این پروتز باید مطابقت با ابعاد اصلی مشترک است. آن نیاز به حس مشترک درک کنند که یک مفصل مصنوعی نمی توان معرفی شده و کاشته شده به مشترک از طریق یک سوراخ کوچک,

5 میلی متر گسترده است. در عین حال بزرگ هوردنجس (آگهی ها و رادیو و روزنامه ها آگهی می خواهم به این باور ،

جراحی های کم تهاجمی – این کاملا متفاوت از سوراخ کلید عمل جراحی است. این سنتی جراحی باز انجام می شود از طریق طول کامل برش و نه فقط سوراخ سوراخ است. اندازه برش پایین اندازه از سنتی به اندازه بزرگ برش. آن است و نه “جراحی آرتروسکوپی”

مشترک جایگزین می توان از طریق انجام جراحی های کم تهاجمی و با برش. مزایای جراحی با حداقل تهاجم در حال کوچکتر از اندازه زخم خونریزی کمتر و کمتر درد بعد از عمل جراحی و بهبودی سریع تر. بیمارستان باقی می ماند کوتاه حتی برای تعویض مفصل. ترخیص از بیمارستان نیاز است که بیمار حداقل یا بدون درد است ambulant به طور مستقل با یا بدون ایدز و زخم نشان دادن نشانه هایی از حل کردن. از این رو اندازه می گیرد به تنهایی که مهم اما آنچه اتفاق می افتد در داخل. جراحی با حداقل تهاجم است که قابل استفاده برای تعویض مفصل ستون فقرات, عمل جراحی تروما و پس از تروما بازسازی. تشدید تصویر, کامپیوتر, کمک, نوآورانه, روشهای جراحی ماهر فولاد دستیاران و جدیدتر تجهیزات مفید برای انجام این نوع عمل جراحی. هدف از این روش این است که عملیات را بیمار دوستانه و بدون به خطر انداختن نتایج سنتی بهره برداری است. نباید آن را صرفا یک حیله بازاریابی.

رایانه به کمک عمل جراحی – این یک منطقه که در آن تصورات غلط ، یک بخش از بیمار اطلاع مردم فکر می کنم که کامپیوتر فقط انجام عمل جراحی مانند یک خلبان خودکار و جراح به عقب نشسته است. بخش دیگری است که با توجه به درک آن است که استاندارد طلا در جراحی که عمل جراحی انجام داده بدون کامپیوتر موظف است به شکست است. هر دو این برداشت نادرست است. رایانه به کمک عمل جراحی جراحی رباتیک و نه دراز مدت نتایج ثابت کرد. تعویض زانو انجام می شود به خوبی آموزش دیده و مجرب جراح در حق عامل تئاتر محیط زیست یک فرصت پایدار برای 10 -15 سال در 95 درصد از مردم در آن کاشته شده است. چه کامپیوتر به کمک و یا ناوبری جراحی قادر به انجام است که شاید برای بالا بردن شفعه نرخ در 15 سال یک تا دو درصد می گویند 96 – 97 درصد است. تحت هیچ شرایطی می تواند پروتز گذشته تا کنون به عنوان یکی از مولفه های پلی اتیلن موظف است برای پوشیدن دارم. اگر پروتز است به درستی نصب و سپس بروز شل شدن کاهش می یابد. با توجه به آن ذاتی پوشیدن بیش از یک دوره از زمان آن را نمی توان ابدی به عنوان مدعی در برخی از محله های.

یک خلبان خودکار در مدرن هواپیما باعث می شود محاسبات در مورد ارتفاع تلاطم جوی و غیره و تنظیم ارتفاع و سرعت هواپیما بدون خلبان مداخله در طول پرواز. این اتفاق نمی افتد در جراحی های ارتوپدی. جراح نمی تواند ایستاده به عقب و اجازه دهید کامپیوتر را برش جراحی برش بافت ها و استخوان ها. رایانه به کمک عمل جراحی روباتیک جراحی که در آن یک ماشین انجام این عملیات بدون کمک های بشر.

رایانه به کمک عمل جراحی سنتی جراحی باز انجام شده توسط انسان و نه روبات. جراحان باعث می شود برش و در طول عملیات می شود اطلاعات در مورد کنترل از راه دور مناطق غیر قابل دسترس مانند مفصل ران و مچ پا و مفاصل از “سنسور” و یا آرایه های کاشته شده به پا و استخوان ران. این اطلاعات پردازش شده توسط رایانه به درون عمل اطلاعات در تراز صحیح و موقعیت ابزار برای ساخت استخوانی کاهش به تراز صحیح است. جراح باعث کاهش و نه کامپیوتر. دقت کاهش می تواند حاشیه ای بهبود یافته با این روش نسبت به استاندارد ابزار دقیق. با این حال وجود دارد ولی مطالعات نشان می دهد که دقیق تر کاهش تولید و بهبود نتایج. یک عمل جراحی متشکل از توجه به بافت نرم مانند رباط ها و عضلات است که کامپیوتر نمی توانید ببینید. و نه می تواند آن را به هر گونه اطلاعات به اندازه ایمپلنت. این دو معیار در رسانهها به موفقیت Total knee replacement یعنی “بافت نرم و متعادل” و “آهار” از ایمپلنت. کامپیوتر بازی می کند هیچ نقشی در این دو مرحله است.

رایانه به کمک جراحی می افزاید: بر عامل زمان به لحن پانزده دقیقه به یک total knee replacement. این ترجمه به افزایش هزینه به بیمار است. استهلاک تجهیزات در هر صورت با این نسخهها کار از نزدیک به پانزده تا بیست هزار روپیه. ثالثا برخی از این وسایل کمکی ناوبری عرضه شده توسط یک شرکت خاص سازگار تنها با ایمپلنت های عرضه شده توسط این شرکت به تنهایی. بنابراین اگر بهتر ایمپلنت از یکی دیگر از شرکت رقیب در حال معرفی به بازار سیستم ناوبری و ابزار دقیق نمی خواهد با هم کار کنند. بنابراین این بیمارستان ها مجبور به تبلیغات دروغین در مورد عملکرد خود را ارائه شده توسط ایمپلنت های مورد استفاده در بیمارستان با وجود خلاف شواهد در ادبیات. برای مثال در آن ادعا شده است که یک “چرخش پلت فرم زانو” بالا را فراهم می کند فلکشن به لحن 155 درجه است. اگر کسی تنها به انجام یک جستجو در اینترنت و سپس این ادعا خواهد سقوط تخت در چهره خود را.

اصطلاح دیگری است که به اشتباه توسط بیماران است “زانو پیوند” زانو و یا سایر مفاصل جایگزینی است که یک پیوند است. آن را تنها resurfaces فرسوده بخشی از مشترک و برگ پشت استخوان نرمال است. فرسوده سطوح مجسمه برای دریافت ایمپلنت.

بازاریابی خدمات درمانی در حال حاضر یک مهاجم کسب و کار با کنترل کامل رسانه ها مانند تلویزیون و رادیو و چاپ بنر و توسط شرکت بزرگ بیمارستان با سرمایه گذاری در تبلیغات. اطلاعات غلط به گسترش است به راحتی توسط ظریف innuendoes و استنتاج در تبلیغات بنر. تبلیغات اخلاقی است و انسان اگر آن را نمی کند, انتشار اطلاعات غلط. گسترش اطلاعات غلط توسط تبلیغات غیر اخلاقی است به عنوان بیمار معصوم reposes اعتماد خود را در او اعتماد خیانت شده است با اطلاعات نادرست. با هیچ کس به بل گربه به جز برای برخی از سازمان ها مانند تبلیغات استانداردهای شورای هند حمله بیمار را در معرض خطر گمراه. پس چگونه آنها از خود محافظت کنند ؟ چه تدابیر نادرست از تبلیغات ؟ آنها نیاز به کار بیشتر عمیق حفر و تحقیقات با مراجعه به اطلاعات سازنده جزوه مشاوره, دیگر متخصصان و جستجو در اینترنت. تنها خواهد شد و سپس آنها شاید برای جلوگیری از افتادن به دام اطلاعات غلط و به دست آوردن ارزش خود را برای پول سخت به دست آورده.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.