در صفحه ایجاد یک چت روم فارسی ، در قسمت توضیحات ، توضیحی (حداکثر 256 نویسه) درباره هدف چت روم فارسی بنویسید.

تنظیمات حریم خصوصی را انتخاب کنید
سه تنظیم حریم خصوصی وجود دارد. هر چت روم فارسی گفتگوی اسکایپ برای تجارت دارای یک است.

در صفحه ایجاد یک چت روم فارسی ، در بخش حفظ حریم خصوصی ، یک تنظیم حریم خصوصی را انتخاب کنید – برای کنترل افرادی که می توانند در یک چت روم فارسی گپ پیدا کنند و شرکت کنند ، ” باز ، بسته یا مخفی” را انتخاب کنید.

تنظیمات

چت روم شلوغ |چت روم پسرا

باز کن

هرکسی می تواند این چت روم فارسی را پیدا کند (از طریق جستجو) ، آن را باز کند ، و در آن بخواند و بنویسد. چت روم فارسی های باز مانند “عضویت” ندارند.

بسته شد

افراد غیر عضو می توانند این چت روم فارسی را پیدا کنند و ببینند چه کسی عضو است ، اما فقط اعضا می توانند چت روم فارسی را باز کنند و برای آن بخوانند یا ارسال کنند. (این تنظیم پیش فرض است.)

برای پیوستن به یک چت روم فارسی بسته ، کاربر باید از مدیر چت روم فارسی بخواهد تا به لیست اعضا اضافه شود. کارت چت روم فارسی مدیران چت روم فارسی گپ را مشخص می کند.

راز

افراد غیر عضو نمی توانند این چت روم فارسی یا کارت چت روم فارسی آن را بیابند ، یاد بگیرند که چه کسی عضویت در چت روم فارسی را داشته باشد و یا آن را بخواند یا پست کند.

می توانید تنظیمات حریم خصوصی را برای چت روم فارسیی که مدیریت می کنید در هر زمان تغییر دهید.

برنامه های مبتنی بر وب را به چت روم فارسی گپ خود اضافه کنید
بسته به اینکه سازمان شما چگونه تصمیم به استفاده از چت مداوم Skype for Business گرفته است ، ممکن است به برنامه های کاربردی مبتنی بر وب دسترسی داشته باشید که می تواند چت روم فارسی را به مکانی مفیدتر برای اعضای خود تبدیل کند. اگر برنامه های کاربردی مبتنی بر وب برای چت روم فارسی شما موجود باشد ، عنوان دیگری را در پنجره ایجاد یک چت روم فارسی مشاهده خواهید کرد .

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *