[ad_1]

اصطلاحات توجه داشته باشید: جبه(r) یک علامت تجاری ثبت شده از سیری, Inc., این شرکت که تولید کنندگان دستگاه. من در هیچ راهی در ارتباط با آن شرکت است. این صرفا یک اطلاعاتی مقاله یک تکنیک پزشکی است و نه به معنای تایید.

در حال حاضر حدود ده چاقی مراکز در سراسر ایالات متحده در حال جذب بیماران برای آزمایش های بالینی از یک روش شناخته شده به عنوان transoral gastroplasty یا جبه ، این رویکرد جدید برای کاهش وزن عمل جراحی حذف نیاز به برش جراحی. به جای ورود از طریق معده به عنوان سنتی بای پس معده انعطاف پذیر دستگاه درج شده است از طریق دهان. با کمک یک جراح ماهر, دستگاه هدایت شده و به معده منطقه ای که در آن گام بعدی انجام شده است — صتبلرس.

با توجه به خلاصه نوشته شده در آزمایش های بالینی وب سایت موسسه ملی بهداشت: “جبه روش برش-درمان رایگان با استفاده از مجموعه ای از انعطاف پذیر صتبلرس معرفی به دهان و مری به ایجاد یک آستین در معده … جبه آستین محدودیت مقدار غذایی که خورده می شود و به بیمار احساس پری بعد از یک وعده غذایی کوچک.”

اگر شما آشنا هستند با چاقی روش کلی که قسمت آخر را صدا آشنا است. در حالی که این تکنیک جدید با استفاده از نقطه ورود (دهان) آن رسیدن به همان نتیجه به عنوان بای پس معده-آن بخش از معده به کاهش بیمار و پز ظرفیت. اگر بیمار احساس می کند با کمتر از مواد غذایی از دست دادن وزن به زودی به دنبال.

همانطور که از نوشتن این (اکتبر 2008) روش جدید است که هنوز در دسترس در سراسر کشور است. غذا و دارو هنوز مورد تایید نیست دستگاه های جدید و تکنیک. در انتظار نتایج آزمایش های بالینی که در حال برنامه ریزی برای نتیجه گیری در سال 2010 FDA تصویب می تواند به خوبی دنبال کت و شلوار.

افزایش کمتر تهاجمی تکنیک های

این روش یک نمونه از افزایش محبوبیت کمتر تهاجمی جراحی. به عنوان فن آوری پزشکی پیشرفت های جدید در راه هستند که مورد استفاده برای انجام همان تابع است. تمایز از “باز” در مقابل “لاپاروسکوپی” جراحی است که اغلب مورد استفاده برای توصیف این تفاوت است. از یک طرف شما یک روش که باعث می شود بزرگتر برش به “باز” بیمار برای جراح است. با لاپاروسکوپی تکنیک از سوی دیگر برش بسیار کوچکتر هستند به عنوان نتیجه با استفاده از نوآورانه و کوچک دستگاه مانند دوربین های دیجیتال, ابزار برش و (در مورد جبه روش) معده صتبلرس و همچنین.

بسیاری از کمتر تهاجمی جایگزین برای جراحی باز ارائه چندین مزایای کلیدی. آنها به طور کلی کمتر دردناک پس از آن, به عنوان یک نتیجه از برش کوچکتر و آنها نیز به حداقل رساندن زمان بهبودی.

* علاوه بر منابع ارائه شده در زیر ما به شما پیشنهاد بازدید TogaClinicalStudy.com اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد این موضوع.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *