[ad_1]

PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) همچنین شناخته شده به عنوان خون آشام کشیدن یک درمان زیبایی که استفاده شده است برای حدود یک دهه با نتایج افسانه. این یک کشف علمی که نیروهای طبیعی بدن شما عوامل به دوباره جوان کردن صورت خود را و شما را نگاه سال جوانتر.

اگر شما احساس می کنید نیاز به انجام یک جراحی تهاجمی برای بهبود ظاهر پوست خود را و سپس خون آشام کشیدن ممکن است راه حل شما به دنبال آن هستید. هنگامی که شما متوجه پوست خود را تبدیل شده است کمتر صاف به علت پیری و یا پوست شما به دنبال خسته و این ممکن است زمان برای در نظر گرفتن یک راه حل است. PRP درمان می تواند پوست خود را به آن بافت جوان, تب و تاب بودن و گلگون رنگ.

The Vampire کشیدن است درمان های نوآورانه است که با استفاده از مواد تشکیل دهنده خون خود را به جوانی از سر گرفتن خسته شده اید, پیری پوست, همراه با هر گونه خطوط ریز و چین و چروک. منحصر به فرد مواد تشکیل دهنده خود خون خود را پلاکت و آنها را تبدیل به پلاسمای غنی از پلاکت توسط خون آشام کشیدن روش.

برای خون آشام جراحی کشیدن صورت, درمان, پزشک طول می کشد 10 تا 20 میلی لیتر از خون همان مقدار به عنوان یک استاندارد آزمایش خون و این است و سپس چرخید و برای جدا کردن پلاکت خون از بقیه خون. هنگامی که این پلاکت ها خارج شده است از نمونه خون آنها تزریق با دقت به چهره و این تحریک کلاژن جدید تشکیل خواهد شد و در نتیجه در جوانی پوست خود را.

PRP منحصر به فرد است به عنوان وجود دارد:

  • هیچ خطر ابتلا به آلرژی و یا رد آن را به عنوان خون خود را.

  • هیچ حیوانی مواد درگیر است.

  • حداقل ناراحتی.

  • روش سریع از آغاز تا پایان درمان در حدود یک ساعت.

موضعی و بیهوشی می شود اعمال می شود قبل از درمان در ساخت تزریق نسبتا بدون درد است. پزشک با استفاده از بسیار خوب سوزن برای تزریق مقدار کمی از PRP به پوست خود را و معمولا 3 درمان گسترش 4 هفته از هم جدا هستند به اندازه کافی. این نتایج می تواند تا 18 ماه و آن را توصیه می شود که لمس کردن درمان می شود تکرار در اطراف این زمان است. زیبایی از این درمان این است که شما با استفاده از خون خود را به طوری که آن را به طور کامل غیر سمی و ضد حساسیت.

این نیز ایده آل برای بهبود بافت پوست از:

  • چشم منطقه

  • چهره

  • گردن

  • دست

  • آکنه زخم

PRP یک به تنهایی و یا اضافه کردن در درمان بسیاری از دیگر لوازم آرایشی و بهداشتی درمان است. آن را می دهد نتایج خوبی برای درمان crepiness و چروک های پلک بالا و پایین. خون آشام جراحی کشیدن صورت درمان فراهم می کند ظریف از پیشرفت در کاهش چین و چروک را بهبود می بخشد بافت پوست و ظاهر و به طور چشمگیری کاهش می دهد منافذ باز پوست.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *