[ad_1]

Titan بالابر روش اشاره به استفاده از تیتان لیزر برای انجام یک بالابر روش بدون جراحی. این گزینه می تواند یک جایگزین برای کسانی که می خواهند برای جلوگیری از عمل جراحی است.

ظهر و جزئیات Titan بالابر روش

این روش کار می کند با هدف قرار دادن فوقانی قفسه سینه مناطق برای درمان. این مناطق کلاژن گرم می شود که باعث می شود آن را به قرارداد و ضخیم شدن. Titan لیزر ایجاد میکرو آسیب به لایه درم پوست است که باعث می شود کلاژن جدید ایجاد می شود بیش از چند ماه آینده. جلسات درمان با Titan لیزر را در حدود 20 دقیقه تا یک ساعت بسته به نیازهای فردی خود را.

خطرات و/یا عوارض مرتبط با Titan روش لیزر

عوارض جانبی بسیار کمی با تجربه هستند از درمان از طریق Titan لیزر. افراد ممکن است روبرو می شوند و مقدار کمی از قرمزی که محو خواهد شد پس از یک ساعت یا بیشتر. هر گونه تورم رخ می دهد که فروکش باید در عرض یک روز.

در دراز مدت نتایج Titan بالابر روش

پس از Titan کار لیزر با تحریک در تشکیل کلاژن و نتایج ایده آل را چند ماه به تحقق. در حالی که این روش بسیار موثر است, آن را دارای محدودیت است. باید آن را با فکر بیشتر به عنوان یک رقابتی جایگزین برای عمل جراحی است.

چقدر Titan بالابر روش هزینه ؟

هزینه های تیتان بالابر روش باید شبیه به دیگر تیتان روش لیزر. یک Titan لیزر بالابر روش میانگین بین 1500 دلار به 2500 دلار در هر جلسه درمان.

من بیمه پوشش Titan بالابر روش ؟

این روش به عنوان یک روش انتخابی بیمه به طور معمول نمی خواهد تحت پوشش عملیات.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.