[ad_1]

کاپیتان پاری سن ژرمن از قهرمانی در لیگ فرانسه بسیار خوشحال است و این قهرمانی خاص را به کادر درمان هدیه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، رقابت‌های لیگ فرانسه به خاطر ویروس کرونا نیمه‌تمام ماند اما با توجه به صدرنشینی قاطعانه پاری سن ژرمن جام قهرمانی به این تیم داده می‌شود.

تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی و کاپیتان پاری سن ژرمن که در کشورش به سر می برد این قهرمانی را به کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند هدیه کرد. او گفت: این قهرمانی را به صورت ویژه و خاص به همه پزشکان و کادر درمان که در  خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در سراسر جهان هستند هدیه می کنم. آنها امروز بازیکنان ماه هستند و نقش کلیدی را ایفا می کنند. پزشکان سخت در تلاش هستند تا ما بتوانیم در نزدیک ترین زمان ممکن به ورزشگاه ها برگردیم.

سیلوا ادامه داد: تنها می توانم  به خاطر این قهرمانی شکر خدایم را به جای آورم. در ۸ سالی که در لیگ فرانسه بازی می کنم این هفتمین قهرمانی است که به دست می آورم. این یک قهرمانی خاص است که در شرایطی که اصلا تصور نمی کردم به دست آمد. بدون شک این افتخار باعث افتخار من خواهد بود.

پاری سن ژرمن با مارسی تیم دوم جدول رده بندی ۱۲ امتیاز اختلاف داشت و همین باعث شد تا مسئولان برگزاری لیگ فرانسه این تیم را به عنوان قهرمان انتخاب کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.