[ad_1]

من Abhijeet راج و می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تجربه من با شما همه چیز در مورد پزشکی و توانبخشی پشتیبانی برای دوست من از رانچی. یک روز من و دوستم شد رفتن برای یک پیک نیک و متاسفانه دوست من دوچرخه تصادف اتفاق افتاده است این وضعیت بسیار نادر بود که در آن زمان. من منتقل دوست من به نزدیکترین پزشکی مرکز درمان اما پزشکان وجود دارد پیشنهاد من به انتقال بیمار به دهلی نو به علت وضعیت بسیار بحرانی است و نمی تواند کمک وجود دارد, بنابراین من برای جستجو یک درجه پزشکی سرویس تغییر یافت و سپس ودانتا پشتیبانی و شماره تماس آنها را بلافاصله و حمایت و تایید رزرو با انواع پیشرفته و با کیفیت بالا و تجهیزات پزشکی با تجربه تر و مجرب MD پزشکان به خوبی آموزش دیده و پیراپزشکی تیم است که بسیار مفید در حمل و نقل بار.

بسیار به طور جدی بیمار بیماران می توانند حرکت از دهلی نو به شهرهای دیگر مانند چنای بمبئی وللر و بنگلور تجاری و منشور پزشکی پرواز بسیار سریع است. ما لازم نیست هزینه اضافی برای هر نوع پیشرفته تجهیزات پزشکی از قبیل اکسیژن, سیلندر, پنکه, پمپ های تزریق و همه دیگر دستگاه های که مورد نیاز بیمار در زمان حمل و نقل. ما تیم پزشکی همیشه آماده برای بسیار به طور جدی بیمار بیمار به تغییر جهت به تخت با تخت امکانات پزشکی در یک برنامه به طور بالقوه کم هزینه.

با توجه به خدمات قابل اعتماد خود را در سطح جهانی امکانات پزشکی و 24 * 7 ساعت در دسترس بودن تقاضا برای خدمات آمبولانس هوایی در رانچی حال افزایش است روز به روز و همچنین در دیگر شهرهای هند توسط شرکت ما است. ما با ارائه همه نوع پیشرفته و با کیفیت بالا و امکانات پزشکی به بیمار در حمل و نقل بار و همچنین پایین کرایه و سریعترین پزشکی مرمت اگر از وضعیت خود بسیار جدی است و او نیاز به سرعت حرکت از یک مکان به مکان دیگر. قطار و زمین آمبولانس نیز ارائه شده توسط ودانتا با تخت لازم تجهیزات پزشکی با خیال راحت حمل و نقل بیمار از بیمارستان و یا منزل به فرودگاه.

شما نمی اتلاف وقت خود را به جستجو برای هر پزشکی دیگر پروازها به ودانتا نیز در دسترس وجود دارد به ارائه منشور و تجاری پزشکی پروازها برای مراقبت از بیمار با یک تیم خوب دست پزشکان برای انتقال بیمار در دسترس تر و قابل اعتماد قیمت را انجام دهد.

با آمبولانس هوایی خدمات در گواتی ما همچنین ارائه به ارائه سریع ترین و سریعترین خدمات آمبولانس هوایی در دهلی نو برای انتقال بیمار اورژانس در بیشتر قابل اعتماد هزینه آن مقرون به صرفه است توسط تمام خانواده طبقه. شما به راحتی می توانید دریافت تسهیلات از یک پزشک در پزشکی پرواز و همچنین سایر شهرستانها در این نزدیکی هست.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *