[ad_1]

ایسنا/گیلان رئیس شورای اسلامی شهر آستارا از تلاش برای جبران کمبود منابع مالی شهرداری این بندر مرزی خبر داد.

شهرام دولت ترکپور، پس از پایان جلسه شورای اسلامی شهر مرزی بندر آستارا، در جمع خبرنگاران خبرگزاری ها، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر مرزی بندر آستارا در شرایط سخت تحریم های اقتصادی که توسط دشمنان نظام و با همراهی معاندان بر کشور تحمیل شده و شیوع جهانی بیماری کرونا این شرایط را سخت تر کرده است، در تلاش برای رفع مشکلات می باشد.

وی با بیان اینکه بندر مرزی آستارا با تفاوت های بارز و عمده با سایر شهرهای استان گیلان و کشور به عنوان دروازه طلایی اروپا در تکمیل چرخه ارتباطی ایران با سایر کشورهای منطقه و جهان در حال ایفای نقش است، ادامه داد: مردم ما در این شرایط سخت متضرر شده اند و باید بستر و زیرساخت های این بندر مرزی برای بهره مندی از همه شرایط اصلاح و یا تغییر کند.

وی با اشاره به اینکه همه توان خود را برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی به کار گرفته ایم، افزود: بسترهای لازم برای دعوت از سرمایه گذاران واقعی و کاری مهیا است.

دولت ترکپور در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کمبود منابع مالی شهرداری آستارا، خاطرنشان کرد: باید مسئولان شهرستان و مدیران استان گیلان برای جذب کمک ها و منابع مالی دولتی که با کمک آن بتوانیم چرخه عمران و آبادانی این منطقه مهم و استراتژیکی را به حرکت درآوریم، تلاش کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر آستارا با تأکید بر اینکه فعالیت میز خدمت شهرداری آستارا بیشتر می شود، تصریح کرد: طرح جدید جامع و تفصیلی شهر تدوین شده است و در مرحله تصویب و ابلاغ آن به شهرداری هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *