[ad_1]

سرپرست فرمانداری ملارد با تاکید بر اینکه در سیزده بدر امسال در سطح شهرستان ملارد کمترین تردد ممکن وجود داشت، افزود: شهروندان فهیم ملارد همراهی بی نظیر و قابل تقدیری برای خانه ماندن در 13 بدر داشتند.

سجاد برنجی در گفت وگو با ایسنا، گفت: در سطح شهرستان ملارد در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نزدیک به 200 نقطه به طور کلی مسدود و یا محدودیت های تردد اعمال شد و تمامی ورودی های مناطق تفرجگاهی، گردشگری و تفریحی ملارد به طور کامل مسدود شد.

وی افزود: در شهر ملارد تنها در چهار نقطه ورودی های شهر باز بود که برای آن ها نیز محدودیت های تردد اعمال شد به شکلی که ورود ماشین های بومی و مجاز برای تردد توسط دستگاه های مکانیزه ضد عفونی می شدند که این موضوع مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری ملارد ادامه داد: عوامل پلیس راهور در ورودی ها و خروجی ها و همچنین سطح شهرستان حضور داشتند و برای خودروهای غیر مجاز جریمه صادر شد. در سطح شهرستان بوستان ها نیز به طور کامل تعطیل بودند اما در کنار تمام این تمهیدات اتخاذ شده نکته حائز اهمیت همراهی بی نظیر شهروندان بود که جای قدردانی از همه آن ها دارد.

برنجی تاکید کرد: مردم با فهم و درک بالایی که از شرایط حساس جامعه داشتند، همه دست اندرکاران را جهت قطع زنجیر انتقال ویروس کرونا کمک کردند، به شکلی که اکثر مردم در خانه ها ماندند و در سطح شهر حداقل تردد ممکن را شاهد بودیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *