[ad_1]

در طول دهه گذشته محققان چندین پیشرفت های غیر قابل انکار در درمان بیماری ها است که یک بار تصور می شود کشنده و علاج ناپذیر است. و این شاهکار را می توان به پیشرفت های قابل توجهی در بیماری تشخیص و تست.

در سال های اخیر جدیدتر و همچنین امن تر روش از بیماری ها تست شده اند برای جلوگیری از تشخیص اشتباه در میان بیماران و به اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که به انجام هر گونه آسیب های اضافی. توسعه از آخرین تستهای تشخیصی مانند نوار قلب (ECG), الکتروانسفالوگرافی (EEG) و تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) – را قادر می سازد پزشکان را به تصمیم گیری دقیق در مورد بیماران خود را.

با تشکر از نوآوری ثابت و فداکاری از شرکت بهداشت و درمان و سازمان پژوهش های تشخیصی تست کمک کرده است و دستیابی به پیشرفت های ملموس در نه فقط بقای بیماران بلکه در سلامت کلی و کیفیت زندگی است.

قابل حمل و پوشیدنی ECG/EKG مانیتور برجسته نوآوری در سلامت قلب و عروق

از نوار قلب (ECG) دارای نقش حیاتی در درک بیماری های قلبی و عروقی. آن دامنه گسترده ای از نرم افزار شامل تشخیص بالینی و پیش آگهی بیماری های قلبی و عروقی پزشکی, تشخیص, سلامت, ارزیابی خستگی مطالعه و دیگران. تحقیق و پژوهش مستمر در فن آوری است که عمدتا متمرکز بر دقت ECG تشخیص و کاربرد big data mining for ECG و بهبود ECG ابزار دقیق.

کنترل از راه دور سیستم های مانیتورینگ ECG سریع تبدیل شدن به امری عادی در دستگاه های پزشکی از راه دور و همچنین در دراز مدت نظارت فیزیولوژیکی. این دستگاه ها نه تنها هدفمند برای افراد مسن و ضعیف بیماران بلکه برای افراد سالم صرفا به دنبال نظارت بر سلامت کلی.

پوشیدنی تکنولوژی یکی از برجسته ترین نوآوری در این زمینه و در ادامه برای استفاده روزمره در عمل بالینی.

Qardio, Inc., جهانی دیجیتال, سلامت, شرکت, راه اندازی یک انقلابی پوشیدنی ECG مانیتور در ژانویه 2017. این QardioCore گزارش اولین پوشیدنی پزشکی ECG/EKG مانیتور است که به کاربران امکان می دهد نظارت بر سلامت قلب بدون هر تکه یا سیم. این نوآوری است که گریه به دور از معمولی ECG مانیتور مورد استفاده در بیمارستان ها است که شناخته شده برای حجیم و سنگین. در مقابل این دستگاه پوشیدنی طراحی شده است برای نظارت در هر نقطه و در هر زمان.

به دنبال سرمایه گذاری بر روی روند رو به رشد از راه دور مانیتورینگ بیمار به ویژه برای حفظ سلامت قلب, شرکت های تجهیزات پزشکی در حال کار بر روی ابداع روش های جدید و ابتکاری از پیگیری سلامت بیمار. یکی از نمونه های چنین است راه اندازی AliveCor قلب مانیتور. این نظارت شامل یک مورد است که می تواند به سادگی متصل به یک دستگاه آندروید و یا آی فون در حالی که آزمون اجرا و نتایج به دست آمده نشان داد از طریق شرکت نرم افزار تلفن همراه AliveECG. این به معنای جدید به مفهوم داشتن سلامت در نوک انگشتان خود را.

افزایش تمرکز در ساخت فناوری های EEG با حداقل تهاجم

نسل بعد از نسل دانشمندان و محققان تلاش کرده اند به درک مغز انسان است. قرن 18 شبه علم از “bumpology” که معتقد بود که شکل یک فرد جمجمه لنت بینش به وضعیت روانی و شخصیتی بود بی اعتبار به عنوان یک علم 50 سال پس از معرفی آن. آن را نزدیک به یک قرن بعد که بررسی فعالیت الکتریکی در داخل یک مغز زنده به دست می آمد رفتن به تکنیک به درک های مختلف شرایط عصبی.

اگر چه این روش به نام الکتروانسفالوگرافی (EEG) بود و نه تهاجمی در ابتدا معاصر تحقیقات و فن آوری مدرن را فعال توسعه استفاده از روشهای غير تهاجمی برای بررسی عملکرد مغز آسیب شناسی و رفتار است.

در سال های اخیر بسیاری از مزایای ذاتی از EEG اجازه داده اند این روش به گسترش دامنه کاربرد شامل تشخیص شرایط مانند بیماری صرع, تشنج و سرگیجه آسیب به سر, تومور مغزی, سردرد و اختلالات خواب. پس از پیشگامانه حرکت به دور از آنالوگ به دیجیتال, ضبط خودکار و یکپارچه کامپیوتر-EEG سیستم های درب باز به سازگار و قابل دسترس روش های تحقیق. این سیستم نیز تبدیل به نسبتا قابل حمل و ارزان است.

سرمایه گذاری های اخیر در فن آوری, نوآوری, مریلند بر اساس BrainScope مطرح U$16 میلیون در ماه اوت سال 2017 به اختصاص داده شده به سمت تحقیق و توسعه تلفن همراه غیر تهاجمی دستگاه برای ارزیابی آسیب های مغزی. در ماه سپتامبر سال 2016 این شرکت راه اندازی شد “جلوتر 300” سومین نسخه تجاری آن محصول BrainScope یکی. آن شامل یک هدست EEG و دستی نمایش تجهیزات برای کمک به پزشکان انجام 4 آزمون برای تعیین وجود یک آسیب تروماتیک مغز. این آزمون دو عملکرد شناختی و دو سنسور مبتنی بر تست – پتانسیل را دارند که به دستگاه اجازه می دهد برای از بین بردن یک سوم از غیر ضروری CT اسکن.

برای چند مناطق در حال توسعه و کشورهای دسترسی به هزینه های تشخیصی فن آوری های مانند EEG به معنی غلبه بر تعدادی از جغرافیایی و اقتصادی محدودیت. اما نفوذ اینترنت و گسترش گوشی های هوشمند استفاده به ارمغان آورده است این کشورها نزدیک تر برای به دست آوردن دسترسی به فن آوری های پیشرفته. بوتان صرع پروژه, مثلا, شده است, مقابله با چالش مذکور با استفاده از یک گوشی هوشمند مبتنی بر EEG. طراحی و توسعه توسط دانشگاه فنی دانمارک دستگاه و به طور کلی راه اندازی به مقدار کمتر از ما 500 دلار است که بسیار قابل حمل و آسان برای استفاده است.

نوآوری ثابت در MRI سخت افزار و نرم افزار

شاید یکی از رایج ترین و به طور گسترده ای استفاده می شود تشخیصی/تصویربرداری پزشکی, تکنیک تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) شده است بسیار با ارزش برای تطبیق پذیری. MRI دارای یک طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در زمینه تشخیص پزشکی اعم از تصویربرداری قلبی عروقی و اسکلتی-عضلانی به آنژیوگرافی, کبد و دستگاه گوارش. و حتی اگر اثر این روش تصویربرداری در بهبود سلامت نتیجه یک بیمار نامشخص نقش آن در تشخیص و درمان اختلالات مختلف انکار ناپذیر است. بر اساس تحولات اخیر جنرال الکتریک بهداشت و درمان شده است در میان جلو دونده در تکنولوژی MRI.

نوآوری در طراحی بسیار مهم است در MR تکنولوژی و این می تواند اضافه کردن مقدار بسیار زیاد به بیمار پسند تصویربرداری پزشکی. نگاهی 2011 Optima MR430s مثلا. این GE Healthcare نوآوری مشخص شده یک جهش بزرگ در تصویربرداری MR آن را به عنوان طراحی شده برای هدف خاص تشریح می شود آن را یک بازو یا پا به جای سنتی در کل سیستم های بدن. غلبه بر چالش های ناشی از بی حرکتی و بیمار سلول این نوآورانه اسکنر کمک به بهبود تجربه بیمار. برای پزشکان این به معنای خواسته های کمتری در full-body scanner دقیق گزینه های سرمایه گذاری و تسکین بیمار افتاده و کم هزینه کل مالکیت.

در چند سال گذشته اما پیشرفت های عمده ای در تکنولوژی MRI شده اند در نرم افزار جانبی. این منجر به ساده تر تصویربرداری قلبی, گردش سریعتر کنتراست اسکن و اجازه می دهد آقای اسکن از ریه ها.

در ماه سپتامبر سال 2016 آمریکا FDA اعطا تصویب به رزونانس مغناطیسی تصویر تلفیقی و یا سحر و جادو نرم افزار توسط GE Healthcare. این گزارش برای اولین بار-از-آن-نوع multi-کنتراست MRI روش ارائه می شود که هشت کنتراست در یک کسب. این است که در کسری از زمان گرفته شده توسط سنتی تصویربرداری در درجه اول توسط کاربران اجازه می دهد برای انعطاف پذیری دستکاری آقای تصاویر به صورت گذشته نگر. این امر منجر به کمتر rescans و در نتیجه قابل توجهی در زمان و هزینه صرفه جویی.

قلبی MRI بوده است و نه محدود زمینه با توجه به طولانی بودن زمان امتحان پیچیدگی و هزینه بالا است. RSNA 2015 دیدم GE Healthcare جدید معرفی تکنولوژی MRI یکی از با پتانسیل برای ساده cardiac MR تا حد زیادی. این ViosWorks قلبی MRI نرم افزار ایجاد می کند چه این شرکت تماس 7-D قلبی MRI ،

نتيجه گيری

پیشرفت های تشخیصی/تصویربرداری پزشکی در طول پنج سال گذشته به تنهایی انقلابی عملا هر جنبه ای از پزشکی است. دسترسی به دقیق تصویربرداری را فعال کرده و پزشکان به دیدن چیزهایی از یک چشم انداز جدید. با پزشکان متوجه می شوند که چقدر دقیق و ارزشمند این آزمون می توان به تولید کنندگان و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و به روز نیست کنون در هنگام عمل جراحی اکتشافی منسوخ خواهد شد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *