[ad_1]

تا زمانی که شما را ناخودآگاه آگاهانه آن را مستقیم زندگی خود را و شما آن را سرنوشت تماس بگیرید. – کارل یونگمن تایپ “C I R C U M C I S I O N” را به کامپیوتر من. من آماده برای آنچه که من دیدم بعد.

کودک فریاد. وحشیانه ای چهره. بدن سفت و سخت.

کوچک مناقصه آسیب پذیر نوزاد پسر که تا به حال بوده است, فر کردن یک توپ برای نه ماه در رحم مادر بیرون کشیده و بسته کردن گسترش-عقاب. آلت تناسلی مرد راست. بست. تیغ تیز چاقوی کوچک جراحی. خون.

من تبدیل به دور. چشمانم را بستم. یک لحظه و من در حال حاضر دیده می شود بیش از به اندازه کافی برای یک عمر.

چاقو و خون ؟ اندام تناسلی و جیغ ؟ این چیزی است که حسن تعبیر به نام “ختنه”?

این فقط یک عکس اما تمام زندگی من وجود دارد که در لحظه ای که کودک قلب – مسابقه آدرنالین پمپاژ هر عضله منبسط مبارز, فانتزی, مبارزه, جیغ, گریه, تلاش با همه ممکن است من به دور از که چاقو.

دانستن با توجه به کار من در سلامت روان که تروما غریزی ذهن من تو را دیدم یک فاجعه در ساخت — بی گناه آگاهی در حال جوش به احساس ناتوانی و ناامیدی و ناتوانی و تنهایی و انزوا ترور وحشت و خشم sexو خشونت.

من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که در آن است که کودک در حال حاضر ؟ … و آنچه که زندگی خود را مانند امروز ؟ او شاد و صلح آمیز? و یا زندگی او تمام عمر خود را لگد زدن و جیغ کشیدن در واکنش به این طولانی را فراموش کرده تروما? آیا او اجتناب از مردم ؟ فشار آنها را دور ؟ اجرا میشه ؟ او پس از آن تعجب می کنم چرا ؟ آیا او را ترک فاجعه در پی خود?

آیا او با صدای بلند جیغ یا فریاد در داخل “شما واقعا عاشق من است. Leave me alone! Don’t touch me! به دور! از تو متنفرم!” است او یکی از بسیاری از مردانی که اقدام به خودکشی در چهار بار رای از زنان ؟

کاملا رک و صادقانه و به سادگی در آن عکس من دیدم تجاوز به عنف.

اگر قربانی شده است یک بزرگسال یک فرزند دختر – و یا حتی یک حیوان آزار دهنده خواهد بود زندانی و روزنامه ها در سراسر جهان خواهد بود تا در آغوش مورد آن. اگر مردم می دانستند آنچه در عمل شامل آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از مقادیر کلمه ختنه اما آنها می خواهم آن را به آنچه در آن است: غیر انسانی و تجاوز به عنف و شکنجه, ختنه زنان, حمله و باتری.

من تعجب که چگونه می تواند ما را تا به ظاهر بی اعتنا به آسیب های این عمل باعث می شود?

شاید به این دلیل که – مثل من – به طوری که تعداد کمی از مردم در واقع آگاه از آنچه ختنه واقعا است. ما شده ایم با توجه به whitewashed نسخه. و سپس من به عنوان خوانده شده که این کودک تنها یکی از بیش از یک میلیون نوزاد پسران که ختنه در هر سال در ایالات متحده است. یکی هر 26 ثانیه است.

جای تعجب نیست که من آهی کشید. جای تعجب نیست که بسیاری از تنهایی ناراضی از جان گذشته اشتباه نا امید و عصبانی مردان است.

آن دشوار خواهد بود به تصور بیشتر موذی زخم به بدن و روح و روان از این تمرین مشترک: روال ختنه نوزاد, اما در اینجا آن است — ساخته شده در اینترنت — و در حال حاضر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر من.

جسمی ضابط نوزاد. دست زدن به آلت تناسلی خود را. برش در پوست حساس. تغییر فرم خود را, ساختار و عملکرد. تغییر خود را در رابطه با بدن خود و تمایلات جنسی برای همیشه لطفا برای.

اگر ما می توانید ببینید ختنه از یک منطقی هدف چشم انداز ما قطعا باید به طبقه بندی آن به عنوان افراطی ترین شکل سوء استفاده جنسی دوران کودکی: نوزاد تجاوز به عنف. و اگر ما با خودمان صادق ما را به توقف و لرزش سر ما در جهل از اجداد ما.

چرا بر روی زمین خواهد کسی تا به حال این کار را به یک کودک ؟ وجود دارد که بسیار عاطفی و غیر منطقی عنصر به ختنه.

خشونت است. برش! برگشت ناپذیر قطع عضو!

از بحران کار مشاوره من می دانستم که سوء استفاده است به خصوص مخرب زمانی که آن اتفاق می افتد به کودکان قبل از آنها باید کلمات آن است. ترور جوش داده شده است به هر سلول از بدن کودکان — و به عنوان بزرگسالان آنها را به یک زمان دشوار در زندگی است. ختنه برگ جسمی و روانی زخم.

من فقط می تواند حدس می زنم آنچه در جهان خواهد بود مانند امروز اگر ایالات متحده نبوده است برش اکثریت آن مرد نوزادان برای 60 سال گذشته. عقل سلیم می گوید اگر ما بوده است مهربانتر به ما بچه ها, آنها ممکن است رشد کرده مهربانتر مهربانتر شادتر و سالم بزرگسالان است. زمین ممکن است یک کودک مهربان شادتر و سالم سیاره است.

پیامدهای این ترور عمدا وارد شده توسط دست بشر در نوزادان بلافاصله الشعاع تقریبا هر دیگر نگرانی من تا به حال در مورد زندگی و جهان به طور کلی.

می تواند ختنه بود ریشه رفتارهای غیر انسانی بشر ،

مهم نیست که چقدر بی رحمانه هر مجرم است یک قربانی و در اینجا ما در حال تولید بالقوه عاملان هر زمان ما قطع نوزاد.

آیا این تنها یک تصادف است که تنها سه فرهنگ است که ختنه جوان خود را در جنگ در شرق میانه ؟ بله یهودیان فارسی زبان مسیحیان و مسلمانان هستند و تنها سه فرهنگ است که ختنه جوان خود را.

من تا به حال هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد زمانی که تایپ کردم “C I R C U M C I S I O N” را به کامپیوتر من. که طولانی سفر در یک فضای کوتاه از زمان. سریع درس در یک حقیقت تکان دهنده. من عقب نشسته در صندلی من.

این از آن است. یک سرنخ به صورت تصاعدی بهبود کیفیت زندگی در این سیاره را به یک گام کوچک به سمت شفا از آنچه که من را همیشه به نام “رفتارهای غیر انسانی بشر به انسان است.”

چگونه بر روی زمین را مانند یک فرد و افتضاح عمل شروع به هر حال ؟ بازگشت به کامپیوتر من شروع کردم به خواندن… و من با خواندن و خواندن و… برای سال های من مطالعه و تحقیق این موضوع تا زمانی که من در نهایت در بر داشت آن را برای من اتفاق افتاده بود. ناگهان مردان من حس زندگی من ساخته شده حس… و سپس کتابم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *