[ad_1]

ایسنا/خراسان شمالی رئیس فدراسیون تیراندازی از تامین بخشی از فشنگ های مورد نیاز ملی پوشان این رشته ورزشی با تمهیدات انجام شده خبر داد.

دادگر در گفت و گو با ایسنا، گفت: امیدوار هستیم با گشایشی که در آینده در عرصه بین الملل به وجود آید، مابقی نیازها نیز تامین شود.

وی با اشاره به اینکه فشنگ های داخلی به درد تمرین ملی پوشان و ورزشکاران المپیکی نمی خورد، افزود: به همین علت مجبور هستیم تا فشنگ های مورد نیاز آن ها را از خارج کشور، تامین کنیم.

دادگر وی ادامه داد: تحریم ها تامین فشنگ ها را سخت کرده است و از سوی دیگر شیوع ویروس کرونا نیز برنامه اعزام ملی پوشان به خارج را سخت تر کرده است.

وی تاکیدکرد: اعزام ملی پوشان به خارج برای کسب نتیجه بهتر در المپیک از برنامه های این فدراسیون است اما تصور بر این است که با توجه به شیوع ویروس مذکور این امر به زودی اتفاق نیفتد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با اشاره به کسب شش سهمیه المپیک در این رشته ورزشی گفت: پیش بینی برای کسب مدال در این رشته ورزشی سخت است اما تمام تلاش را خواهیم کرد که بتوانیم اولین مدال تاریخی را برای این رشته به دست آوریم.

وی در ادامه بیان کرد: به دنبال آن هستیم که از وزارت دفاع نسبت به تامین نیازهای داخلی ورزشکاران این رشته ورزشی اقدام کنیم که البته یک سری اقدامات اساسی انجام شده است و امیدوار هستیم طی چند روز آینده نتیجه دهد.

دادگر افزود: طبق آمار رسمی ۱۲ هزار ورزشکار در این رشته ورزشی مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *