[ad_1]

ایسنا/مازندران در دیدار شهردار ساری با معاون وزیر کشور، پروژه زباله سوز مرکز مازندران مورد بررسی قرار گرفت و اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این پروژه تامین شد.

عباس رجبی شهردار ساری به همراه علی بابایی کارنامی و منصورعلی زارعی نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس برای پیگیری نیروگاه زباله سوز ساری با مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و حسین رجب صلاحی معاون او دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: برای فرآیند تکمیلی پروژه زباله سوز مرکز مازندران در خطه شمال اعتبارات لازم تامین می شود.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: این شهرداری با اتخاذ تدابیر لازم به گونه ای عمل کرده که فعالیت های عمرانی متوقف نشود و با تلاش و جدیت استمرار یابد.

حسین رجب صلاحی، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با اعلام رضایتمندی از فعالیت مجموعه شهرداری در ساخت پروژه زباله سوز ساری گفت: با حضور عباس رجبی شهردار ساری نیروگاه زباله سوز در مسیر پیشرفت قرار گرفت.

وی افزود: به دلیل اهمیت موضوع پسماند و حل مشکلات مردم در این بخش فرآیند ساخت این پروژه بصورت هفته ای مورد بررسی قرار می گیرد و شاهدیم  مجموعه این شهرداری بسیار فعالانه مشغول تلاشند تا این پروژه مهم را به اجرا و بهره‌برداری برسانند.

علی بابایی کارنامی و منصور علی زارعی نمایندگان مردم ساری و میاندرود هم با بیان اینکه یکی از مشکلات که در استان های شمالی کشور با آن رو به رو هستیم بحث جمع آوری زباله و پسماند است، روند پیشرفت نیروگاه زباله سوز ساری را مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: با توجه به فعالیت شبانه روزی مجموعه شهرداری ساری و اراده‌ای که در مدیریت شهری برای اتمام آن وجود دارد، به طور حتم این پروژه در نزدیک ترین زمان به بهره برداری خواهد رسید.

عباس رجبی، شهردار ساری در این دیدار تکمیل پروژه زباله سوز ساری را مهمترین اقدام شهرداری ساری نام برد که با بهره مندی از ظرفیت های کشوری و استانی با تلاش بی وقفه در حال انجام است.

وی افزود:  تحقق مطالبات مردم مرکز مازندران از جمله اهدافی است که با جدیت دنبال می‌شود و تلاش می کنیم با ساخت این نیروگاه در سریع ترین زمان ممکن ضمن پاسخ به مطالبات شهروندان معضل زباله ی مرکز استان را هم حل کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *