[ad_1]

آموزش عالی و بیمه دانشجویی

با توجه به زمان ایالات متحده آمار وجود دارد حدود 17.5 میلیون دانش آموز حضور در دانشگاه و یا مدرسه فارغ التحصیل. بسیاری از این دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن بیمه درمانی خود را از طریق خاص مدارس. و از آنجا که بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها اضافه دانشجویی بیمه به هزینه شهریه از دانش آموزان و والدین آن را برای مسلم است که آنها را تحت پوشش بیمه است که تا زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

آیا شما خود را تحت پوشش بیمه دانشجویی?

نمی توانید از خود راضی با تفکر است که شما خود را تحت پوشش دانشگاه های بیمه بهداشت و درمان. می دانم خاص از بیمه درمانی که ارائه شده است. در مرحله دوم به برخی از اقدامات احتیاطی را به مطمئن شوید که شما لازم نیست که “گوزن در چراغ جلو” نگاه اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید نیاز به استفاده از دانش آموز خود را بیمه پزشکی. بخوانید, بخوانید و سپس خواندن برخی از بیشتر!

باور کنید یا نه, شما هنوز هم می توانید اطلاعات بر روی کاغذ حتی در این عصر فن آوری! خواندن هر و تمام مواد شما دریافت خواهید کرد از مدرسه. معمولا وجود دارد مربوط به اطلاعات قرار داده شده در درون این خطوط و در کاغذ بازی است که شما ممکن است فکر می کنم بی اهمیت است.

خواندن اطلاعات در کالج یا دانشگاه, وب سایت, بسیاری از دانش آموزان تنها نگاهی به کالج و یا دانشگاه ها وب سایت محبوب اطلاعات (ایمیل اطلاعات مالی و یا نمرات). با کمی بیشتر موشکافی شما می توانید عملا تمام اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان از جمله اطلاعات مربوط به سلامت خود را بیمه.

می دانم که خود را نماینده بیمه

  • می دانید چه سازمان بیمه دسته بیمه دانشجویی.

در برابر اطلاعات شما دریافت خود را از کالج یا دانشگاه را منطبق با اطلاعات شما را از دریافت واقعی سازمان حمل دانشجویی خود را بیمه. در این موارد این سازمان را بیش از احتمال زیاد باید مناسب ترین و به روز اطلاعات در مورد بیمه کارت شرکت پرداخت و تاریخ های مهم در زمانی که پوشش خود را منقضی می شود در پایان ترم.

  • رسیدن به خود را می دانید بیمه دانشجویی نماینده.

بیمه بهداشت و درمان نماینده در مدرسه خود را به اطلاعات مربوط در مورد مدارس, دانشجو, سیاست های بهداشتی و قادر خواهد بود برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. برای مثال اگر شما متاهل هستید و یا وابستگان خود را بیمه بهداشت و درمان نماینده می تواند ابزاری در کمک به کمک به شما برای اضافه کردن آنها را به دانش آموز خود سیاست ،

همچنین برای دانش آموزانی که در حال حاضر بیمه بهداشت و درمان خود را به نماینده می تواند شما را با مهم مدارک و اطلاعات به شما کمک کند “opt-out” با استفاده از این مدارس بیمه و استفاده از سیاست فعلی خود را بیمه.

می دانم که اگر شما تحت پوشش هستند

بیماری های پیش بینی نشده و حوادث رخ می دهد در حالی که شما در مدرسه هستند. داشتن بیمه دانشجویی نه تنها شما محافظت می کند اما از آن است که اجباری برای کالج یا دانشگاه به ارائه بیمه برای دانش آموزان خود را. به دست آوردن تمام اطلاعات در مورد پوشش شما باید حرکت هوشمند است. فکر نمی کنید در یک وضعیت که در آن شما واقعا نیاز به استفاده از خود را بیمه دانشجویی, اما نمی توانید دلیل این که شما پوشش داده نمی شوند.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *