[ad_1]

چه کسب و کار روند برون سپاری (BPO)? BPO تعریف شده توسط وزارت تجارت و صنعت به عنوان “هیئت خدمات-نوع فرآیند کسب و کار برای یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات”. در فیلیپین این صنعت تبدیل به یک نیروی محرکه توسعه اقتصادی کشور. در سال 2011 صنعت به دست آورد تقریبا $9, 000,000,000 در صادرات درآمد که منجر به تقریبی 4.8 درصد سهم در این کشور تولید ناخالص داخلی (GDP) به عنوان گزارش شده توسط کسب و کار فرایند ارتباط در فیلیپین (BPAP). DTI وزیر G. L. دمینگو می گوید که هدف این سال 2012 است $11billion کمک 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور. فیلیپین صنعت BPO به بخش تقسیم شده است یعنی: تماس با مراکز دفتر پشت, پشتیبانی, رونویسی, انیمیشن, فناوری اطلاعات, مهندسی محتوای دیجیتال/توسعه پرنیان.

مرکز تماس و یا تماس با مرکز بخش رهبری رشد این صنعت قرار می گیرد و این کشور در نقشه به عنوان هیچ. 1 مقصد برای تماس با مرکز و مرکز تماس برون سپاری با توجه به BPAP رئیس جمهور و رئیس اجرایی بندیکت هرناندز. این شرکت ارائه صوتی و غیر صوتی خدمات. خدمات صوتی شامل ویژگی های خدمات پشتیبانی خدمات مشتری و خدمات تلفنی. غیر-خدمات صوتی شامل چت, پشتیبانی از مشتری, پاسخ ایمیل, بازاریابی ایمیل, ایمیل و بسیاری دیگر از خدمات مرتبط; به طور کلی ورودی و خروجی تماس با اداره خدمات.

علاوه بر این کسب و کار روند برون سپاری ارتباط در فیلیپین (BPAP) گسترده دریایی و خشکی, در نزدیکی ساحل و برون سپاری خدمات به سه دسته. این ITO, خدمات, خدمات BPO و ESO خدمات. اما کسب و کار روند برون سپاری (BPO) خدمات بزرگترین برش در پای. خدمات مرتبط در این گروه نیز پدید آمده و به تدریج ساخت یک اثر در صنعت BPO رشد در کشور است. بین المللی شرکت تحقیقاتی Ovum گفت که فیلیپین یکی از افزایش دانش فرآیند برون سپاری (KPO) مقصد در جهان مانند سریلانکا و چین در حالی که هند نشسته در جلو پیشرو به عنوان شماره یک. روند قانونی برون سپاری (LPO) خدمات ایجاد کرده اند یک بیت از یک buzz به تازگی در کشور است. که بیشتر شرکت های حقوقی یادگیری به مشاهده چشم پرنده بیش از این بازار رو به رشد برای LPO خدمات. فیلیپین است نه از استعداد و زبان انگلیسی و هوشمند وکلا در کشور تبدیل خواهد شد و امیدوار کننده نیروی کار در LPO مشتریان.

این دولت فیلیپین در ادامه به اهمیت صنعت BPO در توسعه اقتصادی کشور. DTI وزیر G. L. دمینگو اشاره کرد که به تازگی وزارت آموزش و پرورش (DepED) و کمیسیون آموزش عالی (CHED) همکاری برای تجدید نظر در این کشور آموزش و پرورش برنامه درسی و از جمله مهارت فنی و توسعه سازمان (TESDA) تلاش در ارائه آموزش برای حمایت از صنعت BPO آن افزایش تقاضا برای محلی استعدادها و مهارت های خود را در آینده نزدیک. همچنین قانونی در بدن خود را نشان داده است حمایت از صنعت BPO با تصویب قوانین جدید مانند جمهوری, قانون 10151 و حفاظت از داده ها و حریم خصوصی لایحه برای محافظت از حفظ حقوق صاحبان و کارکنان به عنوان به خوبی.

اصطلاح “آفتاب” صنعت در فیلیپین پتانسیل رشد در سال های آینده خواهد نور را به یکی از کشور تکرار مشکل بیکاری است. بیشتر فیلیپینی به دنبال بهبود اقتصادی خود را در قد و قامت با همه کمک وجود دارد چیزی است که نمی توان به دست آورد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.