[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: نیمه اول سال‌جاری میزان بهره‌مندی از گاز در بروجرد به ۹۹.۹۲ درصد می‌رسد.

کرم گودرزی در مراسم طرح گازرسانی به چهار روستای محور آبسرده و ۲۴ واحد صنعتی بروجرد که امروز ۱۹ تیرماه صورت گرفت، اظهار کرد: با توجه به قولی که به نمایندگان شهر داده شده سعی خواهیم کرد امسال بروجرد را به‌عنوان شهر سبز معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: دو شهر دیگر استان برای شهر سبز در دستور کار قرار دارد و امسال سعی خواهیم کرد سال ارزشمند برای گازرسانی باشد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونا از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۰ روستا از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند.

گودرزی اضافه کرد: ۱۹۹ روستا واجد شرایط گازرسانی هستند که ۱۷۱ مورد از نعمت گاز برخوردار شده و ۱۳ روستا در دست اجرا داریم که چهار روستا کار پیمانکاری آن در حال انجام بوده و دو روستای قلعه ثمورخان و هیراب طی برنامه‌ریزی انجام شده تا قبل از هفته دولت گازدار خواهند شد.

وی بیان کرد: با انجام این طرح‌های گازرسانی تا نیمه اول سال میزان بهره‌مندی گاز در شهرستان به ۹۹.۹۲ درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان ادامه داد: گازرسانی به همان اندازه که رفاه و آرامش دارد خطرناک نیز هست و مردم باید اصول ایمنی را رعایت کنند.

گودرزی عنوان کرد: مطالبات شرکت گاز از صنایع بزرگ بروجرد زیاد شده و اگر بخواهیم خدمات بیشتری ارائه شود منوط به پرداخت گازبهاست.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.