نحوه مصرف: کرم ضد آفتاب بیوتی درما را نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب استفاده کرده و هر چهار ساعت کرم ضد لک سیستئامین دیجی کالا یکبار تجدید کنید. کوجیک اسید تایتان است ، و یا در صورت امکان استفاده از هر سه محصول به طور همزمان به منظور بهترین اثر گذاری. در صورتی که لک های شما عمیق است توصیه می شود در کنار این سرم ضد لک از سرم رتینول تایتان و همچنین سرم ویتامین سی این برند نیز استفاده کنید.

این کرم تخصصی از برند لیراک جزو بهترین محصولات هم رده خود می باشد . شاید با خودتان بگویید من که همیشه از ضد آفتاب استفاده کردهام چرا دچار لکههای مختلف و تغییر رنگ پوست شدهام. شدت بروز لکهای پوستی به رنگ پوست فرد نیز بستگی دارد. مصرف طولانی مدت قرص ماینوسیکلین در درمان جوش و غرور جوانی، باعث تیرگی پوست در نواحی جوش های ملتهب و قرمز خواهد شد. عصاره میوه های دارای آنتی اکسیدان فراوان مثل شاه بلوط باعث بهبود لک های قدیمی میشود .

پیگمازوم آلفا حاوی سولفوراوایت است که یک ماده آنتی اکسیدان و لیپوزومال است که توان تحریک سیستم آنتی اکسیدانی طبیعی پوست را دارد و به پست انرژی کافی برای حفاظت از خود در برابر استرس های بیرونی را می دهد. کرم روشن کننده آردن میتواند از بروز لکهای قهوهای جلوگیری کند و اختلالاتی که در رنگدانههای پوست ایجاد میشود را از میان ببرد. بعضی خانم هایی که از قرص های جلوگیری از بارداری استفاده می کنند نیز دچار همین لک ها می شوند. دارای ویتامین ها و مواد معدنی مختلف بوده و بعنوان یک ضد چروک و ضد لک عمل میکند .

در پایا نکته مهم اینست که تغذیه سالم و نوشیدن آب فراوان به داشتن پوستی سالم و شفاف کمک میکند . حتی برخی از پزشکان بر این باورند که در روزهای تابستانی که تابش نور خورشید قویتر است، باید در منزل نیز ضد آفتاب بزنید. کرم های ضد لک و روشن کننده باید در دو نوبت صبح و شب استفاده شود. هر چند عوارض استفاده از کوجیک اسید بسیار کمتر از هیدروکینون است؛ اما باز هم در استفاده از آن باید محتاط بود. همچنین شما با استفاده از سایر روغن ها و محصولات مربوطه میتوانید از پیدایش لکها بر روی صورت فاصله بگیرید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *