TV Fire Amazon خود را باز کنید و به برنامه ها و بازی ها بروید.
پیدا کردن دانلود از لیست.
بر روی دکمه بارگیری کلیک کنید و منتظر بمانید تا برنامه نصب را تمام کند.
برنامه Downloader را باز کنید و مجوز دسترسی به ذخیره سازی را دریافت کنید.
سپس می توانید با استفاده از پرونده های APK برنامه Terrarium TV ، Popcorn Flix ، Popcorn Time و غیره را نصب کنید. فقط کافی است آن را در یک دستگاه ذخیره سازی USB کپی کنید ، به تلویزیون وصل شوید و با استفاده از برنامه Downloader نصب کنید . سپس می توانید فیلم ها را مستقیماً در تلویزیون آمازون آمازون خود بارگیری کنید تا در هر زمان تماشا کنید. کاربران TV Fire Amazon می توانند برای تماشای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی به صورت رایگان اینجا را بررسی کنند .

همچنین بخوانید: چگونه اپلیکیشن های اندرویدی را در Amazon Kindle Fire HD نصب کنیم (بدون روت شدن)؟

دانلود فیلم ها به صورت رایگان در Roku
Roku به دستگاه های پلیر به شما اجازه جریان نوبه خود تلویزیون را به یک چند پلت فرم آنلاین جریان متوسط. برای تماشای فیلم های رایگان در روکو ، این پلت فرم کانال های رایگان زیادی را در اختیار شما قرار می دهد . اما فقط برخی از آنها از بارگیری آفلاین برای حرکات پشتیبانی می کنند.

موبی
MUBI یک برنامه مستقل برای آندروید و iOS را به دستگاه، و در دسترس به عنوان یک کانال برای Roku را . شما می توانید Mubi را در تلویزیون Roku فقط با یک کلیک ، اما به طور مستقیم از تلویزیون دریافت نکنید . برنامه های Android یا iOS برای Mubi به شما امکان می دهد تا فیلم ها را برای مشاهده به صورت آفلاین بارگیری کنید. همان را می توان جریان را به تلویزیون های Roku است.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.